Pune Tirane, ofroj vend pune Recepsionist Turni i 3

A

admin

Guest
Kerkohet Recepsionist (Mashkull) per turnin e 3 te jete i komunikushem te dij gjuhen Angleze dhe perdorimin e kompjuterit. Dergoni CV tuaj ose na kontaktoni GreenHouse Tel. : 00355694835044 Cel. : 00355694835044 info@greenhouse.al

Continue reading...
 
Top