Pune Tirane, ofroj vend pune Recepsionist turni 3

A

admin

Guest
Hotel Broadway, nje nder hotelet me lluksoze ne Tirane, konstatuar ne vitin 2003 dhe gjendet ne nje zonat me te preferuara te qytetit, ne zonen e bllokut, prane Stadiumit ‘Dinamo’ ne rrugen Emin Duraku. Hotel Broadway kerkon te punesoj 2djem … Me shume

Continue reading...
 
Top