Pune Tirane, ofroj vend pune Punojese pastrimi kimik

A

admin

Guest
Kerkohet punojese pastrimi kimik. Te jete me eksperience pune ne kete profesion, te jete serioze dhe e perkushtuar ne pune, te jete pa vese e te kete deshire per pune, te jete e komunikueshme dhe mosha 30 deri 45 vjece. … Me shume

Continue reading...
 
Top