Pune Tirane, ofroj vend pune Operator telefonik Call center

A

admin

Guest
AL Tel SHpk kerkon te punesoje Operatore Call Center me kohe te plote ose te pjesshme.Kerkohen operatore te njohin shume mire gjuhen italiane dhe te kene patur eksperienca te meparshme ne kete fushe.Paga eshte 250 lek/ora.Kushtet e punes te kenaqshme.Ju … Me shume

Continue reading...
 
Top