Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Silver Tenshi

Primus registratum
Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

OK!Cila eshte domethenia e termave YAOI dhe YURI. Prej nga kane ardhur dhe kush i ka perdorur per here te pare. Faleminderit per bashkpunim. Nese ka mundesi merreni seriozisht.
 

Erka

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Fillimisht postuar nga Silver Tenshi:
[qb] OK!Cila eshte domethenia e termave YAOI dhe YURI. Prej nga kane ardhur dhe kush i ka perdorur per here te pare. Faleminderit per bashkpunim. Nese ka mundesi merreni seriozisht. [/qb]
YAOi eshte nje term ne japonisht qe i referohet intimitetit midis dy meshkujve. YURI eshte e njejta gje po per femra.
 

mare

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Nese do ti dinte dikush do tu pergjigjej atyre temave te tua .deri tashi nuk meshte pergjigjur nje ri dhe do te thote qe nuk di nje ri ti pergjigjet atyre .ti ne nqs e di thuaje mos i leni njerzi te presin me kupton. :devil:
 

Silver Tenshi

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Fillimisht postuar nga Tullumbacja:
[qb]
Fillimisht postuar nga Silver Tenshi:
[qb] OK!Cila eshte domethenia e termave YAOI dhe YURI. Prej nga kane ardhur dhe kush i ka perdorur per here te pare. Faleminderit per bashkpunim. Nese ka mundesi merreni seriozisht. [/qb]
YAOi eshte nje term ne japonisht qe i referohet intimitetit midis dy meshkujve. YURI eshte e njejta gje po per femra. [/qb][/QUOTE
PAKEZZZZZZZZZZZ E SAKTE. Sa e ke prekur majen e ajzbergut.
 

Erka

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

S'e dija qe e kishe hedhur per diskutim.
 

Guest
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Sorry po nuk di kinezce
 
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Gjejini keto:
-Mori cike ,mori lopaze,njeqind lope ku i pate?
-Mori djale nuk jane njeqind,me qene edhe si aq,edhe cereku i tyre,e une me to,behemi njeqind.
******
A ekziston nje numer i tille?
Po u pjestua me tre
Na jep mbetjen nje
Po u pjestua me kater
Na jep mbetjen dy
Po u pjestua me pese
Na jep mbetjen tre
Po u pjestua me gjashte
Na jep mbetjen kater.
Provojeni
 

blendiys

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Fillimisht postuar nga Moira:
[QB] Gjejini keto:
-Mori cike ,mori lopaze,njeqind lope ku i pate?
-Mori djale nuk jane njeqind,me qene edhe si aq,edhe cereku i tyre,e une me to,behemi njeqind.
* * *

Jane 44 lope Moira
 

blendiys

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

A ekziston nje numer i tille?
Po u pjestua me tre
Na jep mbetjen nje
Po u pjestua me kater
Na jep mbetjen dy
Po u pjestua me pese
Na jep mbetjen tre
Po u pjestua me gjashte
Na jep mbetjen kater.
Provojeni [/QB][/QUOTE]

* * *

Eshte numri 58
 

Admir

Forumium maestatis
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] A ekziston nje numer i tille?
Po u pjestua me tre
Na jep mbetjen nje
Po u pjestua me kater
Na jep mbetjen dy
Po u pjestua me pese
Na jep mbetjen tre
Po u pjestua me gjashte
Na jep mbetjen kater.
Provojeni [/qb]
3:3=1
8:4=2
15:5=3
24:6=4

3+8+15+24= 50!

Nuk e dija se isha kaq i madh ne matematike! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

3 kur pjestohet me 3 jep mbetje 1....

hallall plako, qeke i madh vertete /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Furor Aquila

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Fillimisht postuar nga BENG:
[qb] 3 kur pjestohet me 3 jep mbetje 1....

hallall plako, qeke i madh vertete /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

b.k.

Primus registratum
Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

:eek: :eek: :eek:

une sdi ku fillon shakaj a e ku mbaron ketu :shrug:
 
Top