Supermodelet që futen së bashku në dush!!! (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumi

Supermodelet australiane, Catherine McNeil dhe Cheyenne Tozzi, nuk kanë frikë që t’i ekspozojnë trupat e tyre të përsosur.
Dy bukuroshet kanë pozuar në dush së bashku dhe fotografinë e kanë postuar në rrjetet sociale.Poza është bërë në banjën e një dhome hoteli teksa po përgatiteshin për Javën e modës në New York.

Catherine ka pozuar tërësisht e zhveshur vetëm me një peshqir rreth qafës, ndërsa në dorë ka mbajtur një gotë shampanje. Pas saj është pozicionuar Cheyenne, e cila megjithatë ka pasur brekë.“Shoqet që bëjnë dush bashkë, qëndrojnë bashkë”, ka shkruar Cheyenne krahas fotografisë.

 
Top