Sugjerim per nje aplikacion per Albforumi.

Universal

AnonymouS
Mendoj se forumi ka nevoje per aplikacione per te gjithe llojet e smartphone.
Do te ishte mire qe t'i ndertojme ato sepse eshte shume e nevojshme kjo gje.
Aplikacionit mund ti ndertojne administratoret+stafi+anetaret.

Ekziston nje aplikacion "Tapatalk" dhe qe eshte pa pagese (free) at'her mendoj qe eshte e nevojshme qe te krijohet nje aplikacion ne kete forum.

Ky eshte mendimi im.
 

Dreamer

Under the Dome
Pershendetje Universal.
Lexova shkrimin siper ama nuk e kuptova mire ate qe the. Aplikacion per cfare psh ?
Forumi shihet pa problem edhe nga smartphone edhe chatti i tij punon gjithashtu ne dy versione Mobile View in Landscape ose me CometChatt. Une personalisht 90%te kohes jam me tel edhe deri tani skam probleme...
Shpjegohu me mire.
 

Universal

AnonymouS
Nje aplikacion i tille i jep nje dizain me te mire forumit si edhe ne shfletimin e forumit..
Madje duke e pare edhe diku tjeter besoj se do sillte edhe rritje ne aktivitet te forumit.
Dreamer ti flet per dicka personale qe eshte e mire per ty ndersa une po flas ne teresi ne ndihme te forumit.
 

Al-Punk

Still here
Nje aplikacion i tille i jep nje dizain me te mire forumit si edhe ne shfletimin e forumit..
Madje duke e pare edhe diku tjeter besoj se do sillte edhe rritje ne aktivitet te forumit.
Dreamer ti flet per dicka personale qe eshte e mire per ty ndersa une po flas ne teresi ne ndihme te forumit.
Shoh qe TapaTalk ka dhe nje addon per XenForo qe perdorim, thjesht nuk e kuptoj si funksionon dhe shembujt jane te vaket ne faqe...
 
Top