Sqarim per g_lined

endrit123

Primus registratum
Pershendetje. Futem ne dhomen #shqiperia me nick Po^DeShE^FoL^Mi^U^KjO. I bej seen dikujt dhe pasi pash se kishte goxha kohe pa hyre mendova se ka ndryshuar nick dhe kot per ta ber te shkruaj prap e ndryshova nick tim ne KuR^Do^HySh . Menjeher pas kesaj mora g lined. Mund ta di arsyen te lutem faleminderit
 

Attachments

  • Screenshot_20181029-220909.jpg
    Screenshot_20181029-220909.jpg
    390.6 KB · Shikime: 13
Top