SKANDALI i radhës, Ritës i shfaqen aksidentalisht të pasmet! (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiPromovimi i koleksionit të ri të Rita Orës, në bashkëpunim me Adidas, ka pësuar një goditje shumë të rëndë.
Superylli shqiptar promovoi në Londër koleksionin e saj më të ri në bashkëpunim me Adidas që tashmë arriti të bëhej mjaft i famshëm nëpër botë dhe u përdor nga shumë këngëtarë.Por, ky koleksion sigurt nuk do të ketë shitjet që janë paraparë – nëse nuk vlen fjala edhe marketingu i keq është publicitet i mirë.

Teksa mbaroi të gjitha punët duke u hypur në veturë, Ritës i është shqyer fustani i ngjitur për trup, që pikërisht është nga koleksioni i saj më i ri.Me këtë rast asaj i shfaqen të pasmet dhe po ashtu edhe të brendshmet e zeza.

“Originals” nga Rita Ora vjen para lansimit të albumit të dytë të këngëtares nga Kosova.

 
Top