Foto Si te permbahemi kur ajo ka linjat shume hottt, cfare duhet bere?

sermion_al

Forumium praecox
Jazek qe nuk i **** kur na kalojne ato femra rruges me linja shume hott, qe na bejne gati te shperthejme pantallonat.


[Edituar/ @sermion_al, kujdes me fjalorin/]
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Ky Forum, kjo trampoline qe te hedh ne boten magjike te dashurise»!!!!!

Duke qene se jam ne moshe madhore deshiroj t'ju bej te ditur, se nese nuk jeni ne gjendje te permbaheni tregon se jeni i uritur. Tani, ma beni hallall por nje komshia ime, teper llafazane, sa here qe fliste per te dashurin e vet thoshte se ai kishte nje uri te tipit :«Nema tani! Me lesh a pa lesh bereqaves qysh ta kesh». Ndonjehere mund te dukem shume e pacipe, nuk eshte fare e vertete. Nepermjet shembujve deshiroj t'ju percoj edhe graden e ndjenjes se te qenit i pa ushqyer. Ne nje fare menyre, nese duam ose nuk duam «te beret dashuri» eshte nje instinkt bazik. Kur te vjen uria duhet te hash. Te qenit shume i uritur tregon se ti mund te hash cdo gje qe te del para syve. Pa perzgjedhje. Por edhe e kunderta eshte e vertete, ka nga ata njerez te cilet nese nuk kane mundesi te hane ate qe duan, preferojne te vdesin urie se sa te hane dicka qe atyre nuk u pelqen. Nga nje liber qe kam lexuar para shume vitesh «The grapes of wrath» me ka ngelur ne mend nje moment dramatik ne fund te librit kur nje grua e cila sapo kishte lindur nje femije, ne nje stalle, afer shtepise se saj gjen nje endacak i cili ishte katandisur ne nje gjysem trupi e gjysem shpirti. Ai nuk mund te fuste absolutisht asnje gje ne goje, pervec qumeshtit. Tamam si nje bebe e sapolindur.

Duke e ditur sa kohe mund te rrojme pa ajer, pa uje, pa buke, pa kripe lind pyetja : Pa bere dashuri sa mund te jetojme? Mund te jetojme fare mire nese jemi te izoluar. Mund te jetojme fare mire nese impotenca fizike vjen si rezultat i prezences se nje kondicioni te caktuar fiziologjik ose i mungeses se dickaje qe dikur frymezonte kete potence.

Personalisht mendoj se njohja dhe identifikimi i atij lloj ushqimi i cili nuk do te te merzitet kurre, pa te cilin nuk mund te jetosh, qe eshte vital dhe i perditshem dhe mbi te gjithe qe te takon ty dhe te jepet lirshem e me kenaqesi eshte edhe AJO qe do te riparoje edhe fenomenet negative qe vijne si rezultat i PREZENCES se ushqimit me shumice dhe MUNGESES totale ose te kufizuar te tij. E para mund te coje ne shthurrje dhe degjenerim. Dikush qe ka dicka me shumice mund te humbe interesin per ate lloj ushqimi dhe te kerkoje dicka tjeter qe del jashte normave te natyres. Dhe e kunderta, mungesa ose edhe kufizimi i i atij lloj ushqimi mund te coje ne kalimin e zjarrit nga koqet ne koke. BOOOOM. Le te shohim ku behet bum-bum dhe pa diskutim do te vijme ne perfundimin se Allahu Akbar eshte nje menyre e te thenit se shume burra, ndoshta shume te mire ne karakter, nuk jane te ushqyer.

Sigurisht mendimi im modest,
Juaja,
Éléonore
 

Al-Punk

Still here
Jazek qe nuk i **** kur na kalojne ato femra rruges me linja shume hott, qe na bejne gati te shperthejme pantallonat.


[Edituar/ @sermion_al, kujdes me fjalorin/]
10 Ave Maria ne darke pas masturbimit dhe kalon!

Pastaj, gjeja e tjetrit (gruaje a komshiut) eshte e komshiut. Gjej femren tende HOT qe te jesh rehat... Dhe me vite meson se nje femer eshte HOT ne mendje, e jo vetem ne trup.
Ka plot lule artificiale qe te marrin ne sy kur i sheh, por kur do t'i ndjesh, jane kot...
 

sermion_al

Forumium praecox
10 Ave Maria ne darke pas masturbimit dhe kalon!

Pastaj, gjeja e tjetrit (gruaje a komshiut) eshte e komshiut. Gjej femren tende HOT qe te jesh rehat... Dhe me vite meson se nje femer eshte HOT ne mendje, e jo vetem ne trup.
Ka plot lule artificiale qe te marrin ne sy kur i sheh, por kur do t'i ndjesh, jane kot...

Ashtu eshte, jo te gjitha mbajn eren e lules qe deshiron. Ajo eshte e vertete.
Konkluzion per doktorature [emoji1]hahaha


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Artin

Papirus rex
Asht shum e thjeshte
Kur e di qi s'ke gja me te, mos e shih ose largoju.
Vuejtja shih me sy e plas me zemer nuk asht e mire
 

MLK-back

Primus registratum
Seksi apo mardhenia seksuale eshte nje nga kodet gjenetike qe eshte krjuar qe prej krijimit te species njerzore. I shhkruar ky kod esht dhe instikti me i fort qe ka specia njerzore pasi ka te beje me rriprodhimin e specias.
Pra akti seksual zgjat disa sekonda, aq sa nje çift kane nevoje te fekondohen, pra te riprodhjne specien, ndaj dhe orgazma eshte aq e forte pasi çifti arrin te riprdhdhje specian nepermjet ketij akti.
Zhvillimi i shoqerise e ka shnderruar kete akt prej mijera vjetesh nga nje akt thjesht riprodhues te species ne nje akt qe duhet te prodhoje kenaqesi, pra transformim total duke shpikur cunilingus lol blow job...
Pra e thene ndryshe, kur nje femer apo mashkull ndjelles ju kalon perpara dhe shkakton efekte jo te zakonshme, kjo do te thote se gezoni shendet te plote lol
 
Top