Si i duket gjyshes klipi i Nicki Minaj (Video)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiNjë i ri dhe gjyshja e tij janë bërë sensacion në internet, pasi tinejxheri ka publikuar një video në të cilën e pyet gjyshen rreth videoklipit të ri të Nicki Minaj.
Videoja e këngës “Anaconda” ka skena mjaft eksplicite dhe është shikuar jashtëzakonisht shumë.

I publikuar më 19 gusht, klipi deri më tash është shikuar 142 milionë herë në YouTube, mirëpo gjyshes nuk i bën aspak përshtypje.

Ajo thotë se nuk pëlqen as të pasmet e as lëvizjet e këngëtares. Ndiqeni reagimin e gjyshes.


Më poshtë shikoni videon e plotë “Anaconda”.

 
Top