SHQIPTARET E AMERIKES II

alinos

Forumium maestatis
SHQIPTARET E AMERIKES II

Duke pasur parasysh se ju duhet te gjeni faqen ku mbaron biseda juaj e kendshme, dhe me kerkesen e disave nga ju, po hap temen SHQIPTARET E AMERIKES II, me shprese se do te vazhdoni te hidhni e prisni romuze me njeri-tjetrin. Forum te mbare dhe na sillni ndonje liber qe andej kur te na vini per vizite /pf/images/graemlins/wave.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

Linos - faleminderit /pf/images/graemlins/smile.gif
shpresoj qe te gjithe t'a keni me te kollajshme ardhjen dhe muhabetin ketu tashme.

ejani popull mblidhuni ketu-ketu /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

goce e ke vu re se te ka hum identiteti qe kur ne vend te avatarit ke nje X te kuq ne nje kuti te bardhe /pf/images/graemlins/tipsy.gif

/pf/images/graemlins/wave.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

po pra, duhet me u ri-identifiku /pf/images/graemlins/lol.gif
kush ben search ne Google per ndonje controversial avatar tashi /pf/images/graemlins/tonguee.gif

/pf/images/graemlins/wave.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

ver ate gocen qe na pelqen te gjitheve /pf/images/graemlins/devil.gif
tek "love actually" /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Indulgence

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

Hi Amerikonse/a /pf/images/graemlins/kiss.gif Si ja kaluat ne Kanada ju bredharaket e NYC-it... Edhe bravo... already ne krye te detyres... amerikane te vertete /pf/images/graemlins/cooli.gif
Kanadezet me duket se e paskan marre te Henen pushim to recover /pf/images/graemlins/laugh.gif

PS. Vini mi avatare qe t'i shofim edhe ne qe jetojme nen prangat e censures imperialiste!!! Asnjeren nga ju s'e shof dot nga puna... Po na boni me na marr malli /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
ver ate gocen qe na pelqen te gjitheve /pf/images/graemlins/devil.gif
tek "love actually" /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

mil /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/devil.gif

po sapo shkova tek profili per te bere ndyshime edhe nuk me lejon, del e bllokuar /pf/images/graemlins/cry.gif

Linos - can you check it out pls /pf/images/graemlins/angel.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Hi Amerikonse/a /pf/images/graemlins/kiss.gif Si ja kaluat ne Kanada ju bredharaket e NYC-it... Edhe bravo... already ne krye te detyres... amerikane te vertete /pf/images/graemlins/cooli.gif
Kanadezet me duket se e paskan marre te Henen pushim to recover /pf/images/graemlins/laugh.gif

PS. Vini mi avatare qe t'i shofim edhe ne qe jetojme nen prangat e censures imperialiste!!! Asnjeren nga ju s'e shof dot nga puna... Po na boni me na marr malli /pf/images/graemlins/kiss.gif

[/ QUOTE ]

/pf/images/graemlins/kiss.gifsi je ti yll

neve kaluam shume mire, n'a kenaqi Dolka
edhe plot embelsi mi e sheqerllik me lezet mi , e kishte lene kripen ne shpi ajo /pf/images/graemlins/devil.gif
Dole /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


Linos - can you check it out pls /pf/images/graemlins/angel.gif

[/ QUOTE ]

me jep linkun te ta vendos nga paneli i kontrollit, sepse ka probleme edit basic, dhe Mandi do ta zgjidhe shume shpejt. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

Dale ta stamp cik kete temes e re


Do kisha hedh ndonje cik kripe mi ...po ju s me provokuat hic...ju ishit te mire u munova te mbaja ekulibrin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

eeee e vura re /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

po mire mi se edhe kripa ka lezat kur eshte me karar

psh une gjithmone kur ha buke me gjalp &amp; rrecel me pelqen t'a shoqeroj me nje cope djath te bardhe feta per ekuiliber /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

/pf/images/graemlins/laugh.gif shi shi ktuja, plasen furcet /pf/images/graemlins/laugh.gif
Pse s'thua te verteten ti Helen?
Dolka na beri namin /pf/images/graemlins/devil.gif Nje tharticke e mjaltosur eshte /pf/images/graemlins/smile.gif
Ti Helen ke harru kripen tek cantat e mia, meqe ra dhafi /pf/images/graemlins/tonguee.gif
Dhe kot nuk thote populli, MOS I BESONI SHUME ASAJ QE DUKET QARTE!
e kam thene 100 here /pf/images/graemlins/devil.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

Iku misteria tani...s me ben me zemra te filloj te ngjyros edhe une me furcen time /pf/images/graemlins/devil.gif
 

Indulgence

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

Po ne te gjithe shume te omel jemi in person mi /pf/images/graemlins/pickellonja.gif... Nganjehere ca nga ne behen trima, te tharte, te kripur apo grrices ketu, po hajt mo, ndryshe s'do mbusheshin faqet /pf/images/graemlins/laugh.gif...
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

Ua, fantazia nuk ka fund. Helena te sheh te embel, une te shoh ndryshe, keta te tjeret ndryshe. Ti je ketu per "the final touch". Please feel free /pf/images/graemlins/laugh.gif
/pf/images/graemlins/kiss.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

Kjo Shiro qe thoni ju qe nji merhume....qe i thoshe ik ktej vente nga ana tjeter...ehhhh mezi e sollem muhabetin ne isllah /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/kiss.gif
 

sweet eda

Primus registratum
Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

hey qenka hap kjo e reja ketej eeeeeeeeee......epo dita 1000 Alinos-it se na hoqi stermundimet e shumta per te shkuar tek faqja qe donim.
shire, po si s'ma perktheve nje cike ate e-mail mi franceze..... /pf/images/graemlins/tipsy.gifmbase po t'ia coj dolkes, ajo do ma perktheje!!!pastaj po pres une akoma, per ato picturat qe me the /pf/images/graemlins/angel.gif
 
Top