Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

lola

Primus registratum
Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

A ka ndonje ketu qe ka pas shkuar tek gjuhet e huaja?
 

Katja

Primus registratum
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

Fillimisht postuar nga lola:
[qb]A ka ndonje ketu qe ka pas shkuar tek gjuhet e huaja?[/qb]
edhe una kam qene te Asim Vokshi dikur, ne 90-94
Ca vitesh ke qene ti /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Vilma Vani

Primus registratum
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

Edhe une shkova tek Asim Vokshi. E lashe ne 1995 per te ardhur ketu ne Amerike
 

ARBEN CELI

Primus registratum
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

gabim te modh ke bo plako qe ke lon shkollen...
edhe una e lashe dhe ja me shiko ke kjo fotoja..pall ariu
 

Lilybelle

Primus registratum
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

Une isha atje per 1 vit, 1995-1996, per Gjermanisht. A ishte ndonjeri nga ju atje ate vit?
~Lilybelle
 

alessia

Primus registratum
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

kujt shkolle te gjuheve te huaja i riferoheni.Jo per ndonje gje po edhe une ate kam mbaruar ne tiranen time te dashur.pershendes maturen 2000
 

adea

Primus registratum
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

e di per cfare me ka marre malli kur dilnim ne dritare te gjuhete huaja dhe gjuanim studentet simpatike /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

mu me ka marr malli te kaloj nga rruga elbasanit ne oren kur dalin studentet /pf/images/graemlins/laugh.gif s'kishe nevoj me u lodh...te gjujshin gocat vet :devil: /pf/images/graemlins/wink.gif mu me kan gjujt nja 2 here po ca te gjujtme :eek: e shtyte shoqja shoqen ne kjo e fundit binte mbi muve :wink: pastaj te dy bashke rrokulliseshim njit pas murit (trotuari ngusht e keni parasysh) :thumbsup:
 

lola

Primus registratum
Re: Shkolla e Gjuheve te Huaja "Asim Vokshi"

po flasim per asim vokshi ne tirane
 
Top