Shkodra Blog

genci

Primus registratum
Shkodra Blog

Shkodra Blog si pjese e re e Shkodraonline.com dhe forumit te Shkoderloces ketu ne albforum.

Tani lajmet e dites, intervistat opinionet do kalojne tek kjo faqja e re qe kemi hapur per te gjithe ju..

Shkodra Blog do permbaje

Lajmet e Dites (mundesi per gjithe te marrin pjese)

Opinione (mundesi per te gjithe qe te marrin pjese)

Muzike per Shkarkim

Lojra per shkarkim (..edhe ne shqip)

Mundesi per Upload gjerat qe keni deshire ti ndani me antaretJu lutem merrni pjese

Shkodra Blog
 

ndricim

Primus registratum
Re: Shkodra Blog

doni me shume shkodren apo shqiperine ju shkodronsa? /pf/images/graemlins/cool.gif
 

Guest
Re: Shkodra Blog

Asht ceshtje identiteti. /pf/images/graemlins/shrug.gif

Identiteti kombtar perbahet nga identitet ma t'vogla lokaliste...individuale.
Shqipnia asht atdheu /pf/images/graemlins/thumbsup.gif por vendlinja ma saktesisht asht Shkodra...lagja...etj me rradh deri te familja e individi i thjesht.

Ti dom ma shum familjen apo pallatin,lagjen,qytetin e lindjes apo edhe Shqipnine??
Veten apo familjen....etj, deri te Shqipnia?

Identifikimi fillon me vetveten e vazhdon me atdheun.

Na perfaqsohena si Shqiptar por mos harro se perfaqsohena edhe ne nji rreth ma t'ngusht si shkodran,tirons...si banore te nji X lagjeje,rrugice ose pallati...me nji mbiemer,si pjestar te nji familjeje ose fisi dhe se fundi tek emri dhe personaliteti qe na karakterizojn dhe identifikojn.

Sic e shef vet,ky asht forum shqiptar por ne rastin e tems qe ke hi ti duke qene pjese e nji nenforumi shkodran, sqarohet edhe identifikimi ma i ngushte.
Gjithmon ne kuadrin kombtare,gjithperfshirs.

bash qef... /pf/images/graemlins/wave.gif
 

WiLd^-_-^BoY

Primus registratum
Re: Shkodra Blog

vallai zatni kuksit biles nga tu ka fiksu ty se jam pukjan se di po nese don me ta vertetu dot coj pashaportin ne post /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
 

Eriselda

Primus registratum
Re: Shkodra Blog

E keni bere Shkodren si te brendshmet e Zajmines. Ja keni nxjerre lezetin krejt, me keto batuta idiote. Pres me shume nga shkodranet. Te pakten me shume humor.

bye
Eriselda
 

Zemrushi

Primus registratum
Re: Shkodra Blog

Eriselda Ku e vune re kte gja ti moj vajzuke?
ca pret ti me ba nej heroizem shkodrant ktu apo ç'fare?
Hajde Ti n.q.s je per humor bujrum jepi .
 

Champions

Primus registratum
Re: Shkodra Blog

Eriselda:Ishalla ke jeten zogu se menja te paska lan shenden /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Shkodra Blog

O Mretnesha e Luleve, s'mbaj mend qysh kur s'jena pa, nje perqafim te madh per ty.

Do jem nga lagj'ja jote ne shtator, shif pm.

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 
H

harap

Guest
Re: Shkodra Blog

Ke fillu me u be fans i muzikes shkodrane guro ee?? do te te coj edhe ne stadium te shofesh vllaznine
 

abs

nuk e di...
Re: Shkodra Blog

Gurax danke /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif sapo e pashe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
pershnetje nga michigan /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/bier.gif
 
Top