Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro Shitet dhe vetem frigoriferi I makines

bashi

Primus registratum
Shitet makine frigoriferike Fiat Scudo Viti 2007, 6500 Euro

Shitet dhe vetem frigoriferi I makines 3800 Euro


Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner

Shitet makine frigoriferike,
tip "FIAT SCUDO",
vit prodhimi 2007 - 2008,
motor "PEUGEOT 200",
motor frigoriferi 220 v,
ftoh deri ne " -100` ",
cmimi 6500 Euro,
 

Attachments

Top