Sherbimi i Emalit

VIMAR

Forumium praecox
Sherbimi i Emalit

Ka shume kohe qe tek www.shqiperia.com del "Sherbimi i Email do te jete se shpejti gati"

Me te vertete besoj se shume veta do te kenaqeshin me kete. Te gjithe besoj se do te kishin deshire te kishin nje email emri@shqiperia.com

Sikur dhe vetem 1MB te ofronte shume shqiptare mendoj se do ta donin nje gje te tille.

E di qe nuk eshte aq e thjeshte sepse duhen disa mundesi teknike dhe financiare por besoj se nje gje e tille eshte e mundur dhe mbase dhe ju po punoni per kete!

Pershendetje!
 

Guest
Re: Sherbimi i Emalit

Dhe maximumi u arrit. Sot behen 30 dite plot nga dita qe u premtua. Pse qenka kaq i veshtire? Albasoul.com ka emaill falas prej vitesh.
 

RecurrentDream

Forumium praecox
Re: Sherbimi i Emalit

Sapo u pajisa me adresen emri_im@shqiperia.com!!! :thumbsup:

E para here qe nuk mu desh te sajoj nga ato shtesat koti me numra per t'u regjistruar.

Ju goca me emrin si une /pf/images/graemlins/wink.gif : BUSTED!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Sherbimi i Emalit

U regjistrova /pf/images/graemlins/smile.gif

Mirror, une e kam me te rralle po edhe mund te ma zinin /pf/images/graemlins/laugh.gif

Faleminderit Mand /pf/images/graemlins/wink.gif :cool:
 

RecurrentDream

Forumium praecox
Re: Sherbimi i Emalit

Nje verejtje e vockel, kur bej sign-in me del nje opsion "zgjidhni nje lekure"...

Me ben per te qeshur. :lol:
 

Al-Punk

Still here
Re: Sherbimi i Emalit

/pf/images/graemlins/smile.gif nuk eshte gje ekeqe atehere /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Sherbimi i Emalit

e-mail im i pare, reklame per Viagra /pf/images/graemlins/frown.gif do vesh filtra ti apo te marrim ofertat ne vijim /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Sherbimi i Emalit

U regjistrova dhe une.Po ma kishin zene emrin :mad: :smash: .
Ate punen e lekures as une nuk e mora vesh. :lol:

Nji diçka desha te thoja une:nuk ka mundesi qe te krijosh nji dosje shtese aty(p.sh. arshiva),ku te ruajme mesazhet qe duam.
 

Al-Punk

Still here
Re: Sherbimi i Emalit

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] e-mail im i pare, reklame per Viagra /pf/images/graemlins/frown.gif do vesh filtra ti apo te marrim ofertat ne vijim /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
tek adresa e derguesit ke dhe nje buton STOP me te kuqe si tabele rruge. Shtype dhe e fute vete ne filter.
Keto reklamat per Viagra nuk ndalen dot mer jahu!
 

Al-Punk

Still here
Re: Sherbimi i Emalit

Fillimisht postuar nga 'Mistreci':
[qb] U regjistrova dhe une.Po ma kishin zene emrin :mad: :smash: .
Ate punen e lekures as une nuk e mora vesh. :lol:

Nji diçka desha te thoja une:nuk ka mundesi qe te krijosh nji dosje shtese aty(p.sh. arshiva),ku te ruajme mesazhet qe duam. [/qb]
Per te shtuar foldera te rinj shko tek Preferencat dhe shiko Administrimi i Dosjeve!
 

RecurrentDream

Forumium praecox
Re: Sherbimi i Emalit

Ju keni 1 unread message in your Koshi i Plehrave.

Keshtu me del nje mesazh tek emaili, ne anglo-shqip. :lol: /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Admir

Forumium maestatis
Re: Sherbimi i Emalit

Mandi,

Nuk e di sa e mundur do te jete me mundesite qe keni juve, por po pate deshire hidhi nje sy projektit "HORDE" te e-maileve. http://www.horde.org/ Kane ndertuar me te vertet nje program per tu lavderuar. Shume i besueshem, dhe grafikisht i arrire.

Suksese. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Al-Punk

Still here
Re: Sherbimi i Emalit

Logos te flm
Horden e kam perdorur me pare (IMP) dhe ka probleme. Ndersa ky email eshte me transparent dhe me lehtesisht i kontrollueshem apo i programueshem per nevojat qe mund te kete shqiperia.com
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Sherbimi i Emalit

Mire e ke ti, Viagra nuk ndalet, po kur te thone :We know U'r not man enough, si me ia bo /pf/images/graemlins/laugh.gif

Mandi, harroje ta inkorporoj me outlook-un kete adrese, leqe me duket se s'kishe fare pop servece ti.

Ndaloni Viagren :smash: se nuk e hap me mail box-in :smash:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Sherbimi i Emalit

P.s....dhe quaje Poste Elektronike se le nam :smash: proklamon dhe shqipen ti :smash:
 

FALKO

Forumium maestatis
Re: Sherbimi i Emalit

Si ka mundesi qe mua nuk me vijne mesazhet tek a e-maili qe kam tek shqiperia.com ?
Provova te njejten procedure tek hotmail edhe erdhen brenda 4 sec... :rolleyes:
 

Al-Punk

Still here
Re: Sherbimi i Emalit

Fillimisht postuar nga FALKO:
[qb] Si ka mundesi qe mua nuk me vijne mesazhet tek a e-maili qe kam tek shqiperia.com ?
Provova te njejten procedure tek hotmail edhe erdhen brenda 4 sec... :rolleyes: [/qb]
provo te c'logohesh dhe lidhesh prap (Ti mund te kesh dhe probleme proxy apo probleme sesioni pasi dhe per ate forumin tjeter kishe probleme kot)
 
Top