Sanremo 2003 - Elsa Lila

Blendi

Primus registratum
Sanremo 2003 - Elsa Lila

Elsa lila kendon sonte me 5 Mars ne naten e dyte te festivalit te Sanremos ne Itali. Me nje kenge te titulluar "Valeria", me autoresi te L.Bechelli, G.Maffei dhe M.Marati.
Me shume per Elsen dhe tekstin e kenges do mund te gjeni ne kete faqe San remo 2003 nen kategorine i Giovani

 
B

briiigi

Guest
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

mori ndonje cmim?
I hope so, sepse ka nje ze me te vertete te mrekullueshem!
 

Goca

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Fillimisht postuar nga briiigi:
[qb] mori ndonje cmim?
I hope so, sepse ka nje ze me te vertete te mrekullueshem! [/qb]
Sanremo filloi mbreme, ishte nata e pare. Sot eshte nata e dyte ku do kendoje Elsa Lila, pastaj do jete nata e kengetareve te rinj ( pa Big ) dhe aty do shpallet fituesi i te rinjve . Shpresojme .... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Guest
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Suksese sonte Elsa Liles!
ej prisni pershendetjen e saj sonte se ka premtuar se do pershendesi te gjithe publikun shqiptar! /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Admir

Forumium maestatis
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

SUKSESE SUKSESE !!!!

Nuk e kuptova une, a merr pjese ne San Remo si konkurente apo si pershendetese??? :rolleyes:

Me sa di une te konkurosh duhet te jesh italian/e. Apo e kam gabim? /pf/images/graemlins/smile.gif
 

arbi

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Fillimisht postuar nga Logos:
[qb] SUKSESE SUKSESE !!!!

Nuk e kuptova une, a merr pjese ne San Remo si konkurente apo si pershendetese??? :rolleyes:

Me sa di une te konkurosh duhet te jesh italian/e. Apo e kam gabim? /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
i ati eshte martuar me nje italiane nga lece dhe ajo aktualisht studion ne rome
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Elsen e kam pas goc lagje, Tirona re
Do na nderoj sonte skam dyshim....
Fundja ckane italianet me shume se ajo.....
Juve qe jeni ne Italy na tregoni pak interpretimin se ne duhet presim deri te djelen qe te shohim Rai International me dit sec ka ngjare......
/pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Cruel_Intentions

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Edhe un jam kurioze te di si doli? Nejse shpresoj qe ka mbetur e kenaqur si ajo edhe ne dhe Ata /pf/images/graemlins/smile.gif
Suxese kinges,
-B

(fixim e ka pas ate sanremon mo, edhe ja doli mbane, she never gives up, brravo)
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Forca Elsa!!!!

Ishalla ska harru me pi i koker veze t'gjall sot ne mjes se kom nigju qe te bo mire per zonin.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

L-R e ke gabim leng qepe e zjerre eshte dore me nje.... te pellcet daullja e veshit, leqe e di ajo i ka rene me kohe hiles...
E kena gocen me ze safi ska nevoje per kshu gjojnash... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

L-R e ke gabim leng qepe e zjerre eshte dore me nje....

Jo mi ti se me pi long qepe ajo do i vij ere goja. Afrohet komentatori me e pyt se car ka me thone dhe i bi te fiket kot. Aq dun taljont dhe do thone masnej 'ja shqiptaret' /pf/images/graemlins/laugh.gif

Nejse, po hiki una i cik shpejt ne shpi ta kthej sacin nga San Remo...

Hajt noten te gjitheve!

E kush kerce naplonin
e kush kerce naplonin
trajana trjanane....

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Arberia

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Lajme vertet shum te mira dhe shum interesante.
Faleminderit atyre qe i kan vendosur dhe i urojm
krenaris son ELSA qe emri shqiptare te ngrihet
lart e me lart.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

O LR e pamundme me qendru ne teme me ty. :mad:
Petroninse, permbaju temes te lutem. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

holtienka

Forumium praecox
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Tanti auguri elsa. I hope u get the highest score.
iam pretty sure she will.
 

makiavelo

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

...suksese elces, te gjithe shqiptaret je me te sonte...
(meqe jemi ketu, a vazhdon te jete beqare, jam ne italia kete muaj...) suksese elca, do te fitoje me siguri eshte talent...
 

sonida

Primus registratum
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

un ne keto momente jam duke e ndjekur sarremon dhe kam shum besim tek elsa lila dhe me behet shum qefi qe arriti te marrin pjes
BRAVO ELSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

Une i provova te gjitha kanalet por nuk me dilka /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top