Rita Ora

mirdita

Papirus rex
Rita Ora nje kengetare me prejardhje Kosovare,ka arritur mjaft fame ne Mbretërinë e Bashkuar.E lindur me 26 Nenetor 1990,kosovarja ka bere fame me zerin e saj,jemi shum krenar me nje kengetare sic eshte Rita Ora,Bravo Rita.

 

joetisti_

Locus omnem
Te lumte goja, por s'e besoj te vije. Por neqoftese vjen per ndonje koncert do ishte bukur. Vetem ta beje bileten pak te lire se ndryshe do kendoje per veten(kriza) :)
 

joetisti_

Locus omnem
Eshte per t'u patur zili Kosova. Ka nxjerre personalitete me te larta se Shqiperia neper bote. Por do te na ike zilia kur te bashkohemi... :) Rrofte Shqiperia etnike !!
 

joetisti_

Locus omnem
Sigurisht mirdita. Por po presim nje bashkim me te afert qe besohet se per shume mire do te jete. Eshte era e bashkimit kjo. Skenderbeu i dha nje shtize nje luftetari dhe i tha ta thyente dhe ai e theu, pastaj i dha nje tufe me shtiza dhe i tha t'i thyente, por nuk i theu dot.

Sa seksi eshte kjo Rita...
 
Top