Problemet e gocave- No guys alouded

miyuki

Primus registratum
Problemet e gocave- No guys alouded

Meqe te gjithe kane hapur nje teme, thashe ta provoj dhe une,
ishalla me ecen :wink:

kjo teme eshte shume gjenerale,
eshte nje teme mbi çdo gje, ka te beje me:
kritika per femren shqiptare,menyra se si ajo eshte e trajtuar, te drejtat qe i jepen ose i mohoen,
kritika mbi meshkujt ne pergjithesi ose mbi dike ne veçanti, qofte ai nga AF ose jo,

Ne fund te fundit, edhe gjerat me banale, psh
dolet per shopping, ç'fare blete, etj etj

te gjitha mendimet tuaja, te gjitha eksperiencat tuaja, te gjitha keshillat tuaja do te gjejne vemendjen time dhe ate te gjithe pjesemarresve ne kete teme (qe shpresoj te jene te shumte)

Nese disa çuna deshirojne te japin seriozisht mendimin e tyre per disa gjera, jane te mirpritur
 

miyuki

Primus registratum
Re: Problemet e gocave- No guys alouded

ja pra per ta nisur me kembe te mbare, po shkruaj vete e para
tema qe do te doja te nisja eshte
'çfare mendoni ju mbi fanatizmin e shqiptareve'
eshte ai i egzagjeruar apo jo?
 

hot

Hotgirl
Re: Problemet e gocave- No guys alouded

pse se hape andeja na diskutimet shoqerore me ti??!!
ka me shume publik andeja ma mer mendja /pf/images/graemlins/smile.gif
nejse ishalla sta mbyllin temen,se meqenese na e ke hapur tek chit chati eshte prone e jona /pf/images/graemlins/laugh.gif

per mua meshkujt shqiptare jan shume fanatike ose me sakte kane qene se me kalimin e kohes sikur jane zbutur ca :shrug:
kushedi jane influencuar nganjecike nga perjashta /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Problemet e gocave- No guys alouded

Miuyki me fal por duhet ta mbyll temen sepse ehste hapur dhe me pare dhe eshte tek Diskutimet shoqerore akoma me duket. sorry
 
Top