Pershendetje te gjithe Burrelsave

London_UK

Primus registratum
Pershendetje te gjithe Burrelsave

Pershendetje te gjithe Burrelsave kudo qe jane anembare botes dhe ju uroj fat ne jete.

Dhe nese ndieni mall per Burrelin vizitoni faqen http://www.burreli.tk ku aty mund te gjeni fotot e Burrelit dhe gjithe Burrelsat anembare botes
Me respekt London_UK
 

harry

Primus registratum
Re: Pershendetje te gjithe Burrelsave

hallall burreli.te ngrohet zemra kur,sheh ato
foto.hallall,se me ka marre malli per burrelin.
respekt burelsave neper bote....
a bre nana jeme ku je??ku je o shpaja jeme..
rrofte shqiperia
 

London_UK

Primus registratum
Re: Pershendetje te gjithe Burrelsave

pershendetje harry
dhe shpresoj qe te jesh kenaqur duke pare fotot e Burrelit meqe te paska marre malli per Burrelin
bye
 

Narkomane

Valoris scriptorum
Pershendetje te gjithe Burrelsave

Pershendetje te gjithe Burrelsave kudo qe jane anembare botes dhe ju uroj fat ne jete.

Dhe nese ndieni mall per Burrelin vizitoni faqen http://www.burreli.tk ku aty mund te gjeni fotot e Burrelit dhe gjithe Burrelsat anembare botes
Me respekt London_UK
pershendetje shyqyr qe gjeta 1 qe shkrun nket forum per burrelin
lool sdel gjo e tkeqen hyr nforum at punnn bo e coma linkun mir
 
Top