Paraqitjet grafike te Forumit

gurax

Pan ignoramus
Nese eshte keshtu, eshte ndoshta edhe me mire ne kete menyre, Universal. Nese dikush ka deshire qe per dicka te diskutoje vetem ne chat me nje person ne vecanti dhe jo ta trajtoje diskutimin si nje teme me pjesemarrje edhe nga antare te tjere, nese deshiron qe kjo bisede te trajtohet si nje chat, atehere chat le te jete. Dicka e tille ka si efekt anesor nje "vete-pastrim" te forumit nga diskutime te cilat edhe ne mendjen e atij qe shkruan nuk jane aq te rendesishme sa te diskutohen ne forum me pjesemarrjen e antareve te tjere; qe te ngelet dicka ne kohe e te mund t'i referohet ndoshta ne te ardhmen perseri. Madje, edhe i falenderoj keta antare qe per chat perdorin chat-in dhe jo forumin.
:)
 

Balahk

Locus omnem
Une nuk e shoh fare si problem chatin.chati nuk ndikon fare ne mbarevajtjen e forumit,perkundrazi,ai antare qe ka deshire per te chatuar,e ben aty,edhe nuk eshte fare e nevojshme te prishi temat me chit-chat.ose e kunderta,nese per dike eshte shqetesues,fare mire zgjedh opsionin off.
 

e panjohura

Valoris scriptorum
Une nuk e shoh fare si problem chatin.chati nuk ndikon fare ne mbarevajtjen e forumit,perkundrazi,ai antare qe ka deshire per te chatuar,e ben aty,edhe nuk eshte fare e nevojshme te prishi temat me chit-chat.ose e kunderta,nese per dike eshte shqetesues,fare mire zgjedh opsionim off.
Mos kopjo ti e.....:)
 
Top