Përplasje e të pasmeve nga: Ariana Grande dhe Nicki Minaj!!! (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumi


Nicki Minaj dhe Ariana Grande elektrizuan publikun të premten në mbrëmje gjatë performancës së tyre në iHeartRadio Music Festival.


Ato kërcyen bashkë në skenë ku një moment “përplasën” dhe të pasmet me njëra tjetrën kur po performonin hitin e tyre më të fundit “Bang Bang”. Në këtë performancë nuk mungoi pa u vënë re dhe mungesa e këngëtares Jessie J.Më pas Nickie Minaj performoi hitin e saj të fundit “Anaconda” ku ishte me të vërtetë një “bombë” në skenë. 
Top