Për here të parë në Chat.

Brutto

Primus registratum
Per here te pare ne chat

Per here te pare ne chat kur shkova
nja dy ore u mendova
me iku truni tu mendu
ca pseudonimi me vu
E keshtu filloi chati
nicku i pare ishte "veshgjati"
Mbas pak e pash se sme shkon
e nderrova e vuna "hason"
Po dhe hason kur e vuna me ecte muhabeti vetem me cuna
me iku truni duke menu s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjate ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe nje dite shum u mendova
veten time keshillova:
A mer Altin te rafte pika
ketu ecka vetem romatika
Thashe se mos me shkon ky niku
e vuna Altin_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zuna nje dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po jo nuk me pelqeu fare
kishte qene nje katunare
s`dinte tjeter vetem nje e dy
me sill nje fotografi
Hajt mo thash po i bej qejfin
ka njerez qe per dashuri vdesin
jo si une qe per pune nje ore e zuna gocen dashnore.
Per sanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
Fotografite i skanova
edhe goces ja dergova
Po me vone me zu belaja
Gocen e zuni sevdaja
Donte te me bante per vete
po si ju thashe nuk me pelqente
AA po se harrova tju them
Une ne Londer kam zon ven
Ajo mua me mashtroj
Me tha se rrinte ne velipoj
Po foton kur e pa
nderroj mendje dhe me tha
Altin do te te them dicka:
Rreth e rreth ma rretullonte
ne fund tha ne Londer jetonte.
Si gjithmone per kontaktim
ajo kishte e-maili-in tim
Po me vone se cme ngaterronte
donte te me telefonte
Hajt thash prape po bej nje gabim
dhe ja dhashe numrin tim
Mu duk vetja krejt rrote
se ishte muhabet kot
Me kete peshk u merzita
dhe kompjuterin e fika
Nga qe ishte kohe e mire
dola n`ballkon me pi i birre
Sa dola tek dera e ballkonit
me ra zilja e telefonit
Edhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jete ndonje psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qene ajo
He,, me tha,, ckemi mire
mu bo drita erresire
mu duk vetja ne shkretetire
Thashe ta plas telefonin ne toke
vete kam faj me ra ne koke
Mire... i thashe...ti ca bone
mu duk shpia kasaphone
Kshu filloi muhabeti
qe nuk kishte pike lezeti
I thashe jam tek ca shoke
se me iku petlla e s`flisja dot
Hey!! i thash Bertita!!!
me mer me vone kur te shkoj ke shpia
Telefonin e fika
mu rikthye serish drita
E mbylla numrin e vjeter
shkova e bleva nje tjeter
Thashe nga sot mos paca fat
ky do jete numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thashe do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
E vuna "kiss_of_the_day"
Nga ajo dite ne chat lash nom
u bo chati kasaphone
Te gjitha gocat me flisnin mu
me thonin: Hi, How are you?
Shume idjot rrinin duke share
tregonin veten katunare
Operatoret o bone xheloz
se u njofta si tip serioz
Nuk kishin ca me thone
po perdite ma benin ban
Nje dite I had a fight
Me nje "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ne auto kick
Thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
Nderrova nickun se u bo nomi
dhe e vuna prap "hasoni"
Nje dite me ftoi njera
me tha hajde tek #tirana
Aty gjeta nje pese vete
tu bo i dor muhabet
nuk kaloi as nje ore
me vunen operator
Mbas ca kohesh e hapen thesin
ma hoqen mua accessin
Ai ishte chat gomistash
stafi i tije ishte staf sexsistash
Per arsye personale
mu desh me thone ca fjale banale
Nga ky chat mu desh me ik
se me vune auto-kick
Nje amoxil kishte gjithandej access
per #shkodra me beri nje ftese
Aty un u bera Aop
edhe shum shpejt Sop
per shans te keq me kan keq sot....
Founder ishte nje djal shkodran
emrin nuk jam duke e thone
Ai mu duk djal trim
se kishte nickun si grushtin tim
Aty qendrova per kohe te gjate
me te gjithe tu bo gallate
Une studjoj per aplikim
por vdes poer programim
nje dite per gallate
ndertova nje voice chat
Aty njofta nje goce
per muhabet ishte bombe
Si shoqe mendova ta respektoj
dhe mendova ta takoj
Te dy kishim nje mendim
keshtu qe lame nje takim
U takuam pime nje birre
prape mu duk goce e mire
Nje dite nderrova mendim
se me beri nje provokim
Kshtu sme kishte bo vaki
SI me qen ne polici
Kur e pa se nuk ishte si ajo mendonte
e la s'po me provokonte
Pra cdo gje ka te ngjare
kur iku me futi nje te share
Po ajo nuk e mendoj
se une do ta kuptoj
Une asaj nuk i flas mo
sikur nga qielli te kete ra
Dhe ti goce mos mendo
se kshu shoqnije gjen kudo
(eshte e vertete apo jo)
Tani me eshte bere zakon
dashnoret i bej koleksjon
I marr te gjitha perdore
momentalisht kam kater dashnore
Ca me thone se je rob zoti
ca te tjera me therrasin d[]ggy
Kjo pra eshte historia ime
me te drjta dhe gabime
gjithashtu me shume shkurtime
Me duket se po nderroj
dashnoret shpesh si takoj
Shkoll, Pune edhe ke shpia
me duket se me ka zon dashnia
Menjen ma ka marr maria.
 

Balahk

Locus omnem
Flet sikur ke qene dhe ti dikur pervers :p
Jo shoku,s'ka lidhje.nje logjike e thjesht te ben ta mendosh nje gje te tille.sepse aty rrijn njerezit parazit,njerezit qe jane vk.troc muhabeti jane mbeledhur njerezit qe kane nje arsye te fshihen mbase nick name.kjo eshte sipas optikes time.ndoshta ju keni kunderveshtrim tjeter
 
Last edited:

Seyfert

Valoris scriptorum
Jo shoku,s'ka lidhje.nje logjike e thjesht te ben ta mendosh nje gje te tille.sepse aty rrijn njerezit parazit,njerezit qe jane vk.troc muhabeti jane mbeledhur njerezit qe kane nje arsye te fshihen mbase nick name.kjo eshte sipas optikes time.ndoshta ju keni kunderveshtrim tjeter
fjale me vend per nje ish chatist
 

Al-Punk

Still here
Per here te pare ne chat

Per here te pare ne chat kur shkova
nja dy ore u mendova
me iku truni tu mendu
ca pseudonimi me vu
E keshtu filloi chati
nicku i pare ishte "veshgjati"
Mbas pak e pash se sme shkon
e nderrova e vuna "hason"
Po dhe hason kur e vuna me ecte muhabeti vetem me cuna
me iku truni duke menu s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjate ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe nje dite shum u mendova
veten time keshillova:
A mer Altin te rafte pika
ketu ecka vetem romatika
Thashe se mos me shkon ky niku
e vuna Altin_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zuna nje dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po jo nuk me pelqeu fare
kishte qene nje katunare
s`dinte tjeter vetem nje e dy
me sill nje fotografi
Hajt mo thash po i bej qejfin
ka njerez qe per dashuri vdesin
jo si une qe per pune nje ore e zuna gocen dashnore.
Per sanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
Fotografite i skanova
edhe goces ja dergova
Po me vone me zu belaja
Gocen e zuni sevdaja
Donte te me bante per vete
po si ju thashe nuk me pelqente
AA po se harrova tju them
Une ne Londer kam zon ven
Ajo mua me mashtroj
Me tha se rrinte ne velipoj
Po foton kur e pa
nderroj mendje dhe me tha
Altin do te te them dicka:
Rreth e rreth ma rretullonte
ne fund tha ne Londer jetonte.
Si gjithmone per kontaktim
ajo kishte e-maili-in tim
Po me vone se cme ngaterronte
donte te me telefonte
Hajt thash prape po bej nje gabim
dhe ja dhashe numrin tim
Mu duk vetja krejt rrote
se ishte muhabet kot
Me kete peshk u merzita
dhe kompjuterin e fika
Nga qe ishte kohe e mire
dola n`ballkon me pi i birre
Sa dola tek dera e ballkonit
me ra zilja e telefonit
Edhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jete ndonje psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qene ajo
He,, me tha,, ckemi mire
mu bo drita erresire
mu duk vetja ne shkretetire
Thashe ta plas telefonin ne toke
vete kam faj me ra ne koke
Mire... i thashe...ti ca bone
mu duk shpia kasaphone
Kshu filloi muhabeti
qe nuk kishte pike lezeti
I thashe jam tek ca shoke
se me iku petlla e s`flisja dot
Hey!! i thash Bertita!!!
me mer me vone kur te shkoj ke shpia
Telefonin e fika
mu rikthye serish drita
E mbylla numrin e vjeter
shkova e bleva nje tjeter
Thashe nga sot mos paca fat
ky do jete numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thashe do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
E vuna "kiss_of_the_day"
Nga ajo dite ne chat lash nom
u bo chati kasaphone
Te gjitha gocat me flisnin mu
me thonin: Hi, How are you?
Shume idjot rrinin duke share
tregonin veten katunare
Operatoret o bone xheloz
se u njofta si tip serioz
Nuk kishin ca me thone
po perdite ma benin ban
Nje dite I had a fight
Me nje "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ne auto kick
Thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
Nderrova nickun se u bo nomi
dhe e vuna prap "hasoni"
Nje dite me ftoi njera
me tha hajde tek #tirana
Aty gjeta nje pese vete
tu bo i dor muhabet
nuk kaloi as nje ore
me vunen operator
Mbas ca kohesh e hapen thesin
ma hoqen mua accessin
Ai ishte chat gomistash
stafi i tije ishte staf sexsistash
Per arsye personale
mu desh me thone ca fjale banale
Nga ky chat mu desh me ik
se me vune auto-kick
Nje amoxil kishte gjithandej access
per #shkodra me beri nje ftese
Aty un u bera Aop
edhe shum shpejt Sop
per shans te keq me kan keq sot....
Founder ishte nje djal shkodran
emrin nuk jam duke e thone
Ai mu duk djal trim
se kishte nickun si grushtin tim
Aty qendrova per kohe te gjate
me te gjithe tu bo gallate
Une studjoj per aplikim
por vdes poer programim
nje dite per gallate
ndertova nje voice chat
Aty njofta nje goce
per muhabet ishte bombe
Si shoqe mendova ta respektoj
dhe mendova ta takoj
Te dy kishim nje mendim
keshtu qe lame nje takim
U takuam pime nje birre
prape mu duk goce e mire
Nje dite nderrova mendim
se me beri nje provokim
Kshtu sme kishte bo vaki
SI me qen ne polici
Kur e pa se nuk ishte si ajo mendonte
e la s'po me provokonte
Pra cdo gje ka te ngjare
kur iku me futi nje te share
Po ajo nuk e mendoj
se une do ta kuptoj
Une asaj nuk i flas mo
sikur nga qielli te kete ra
Dhe ti goce mos mendo
se kshu shoqnije gjen kudo
(eshte e vertete apo jo)
Tani me eshte bere zakon
dashnoret i bej koleksjon
I marr te gjitha perdore
momentalisht kam kater dashnore
Ca me thone se je rob zoti
ca te tjera me therrasin d[]ggy
Kjo pra eshte historia ime
me te drjta dhe gabime
gjithashtu me shume shkurtime
Me duket se po nderroj
dashnoret shpesh si takoj
Shkoll, Pune edhe ke shpia
me duket se me ka zon dashnia
Menjen ma ka marr maria.
Mes bejtes dhe poezise :) Shkruaj prap grupo!
 

Balahk

Locus omnem
fjale me vend per nje ish chatist
e keni shume gabim shoku.as kam qene dhe as kam ndermend te jem naj here pjese e kesaj kategorie njerezish qe s'kane ca bejn dhe tallin b***** aty.kam shume me shume kapacitet sa te rrij e te merrem me gjera te pa vlera.
 

Seyfert

Valoris scriptorum
e keni shume gabim shoku.as kam qene dhe as kam ndermend te jem naj here pjese e kesaj kategorie njerezish qe s'kane ca bejn dhe tallin b***** aty.kam shume me shume kapacitet sa te rrij e te merrem me gjera te pa vlera.
ok, per kapacitetin qe ke po i jap fund ketij chit chati se sja vle kur i thua fjalet me bip.
 

katsune

cherry blossom
Thash do jete ndonje psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qene ajo
He,, me tha,, ckemi mire
mu bo drita erresire

mu duk vetja ne shkretetire
Thashe ta plas telefonin ne toke
vete kam faj me ra ne koke
:D
 
Top