Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

bobo

marksist-enverist
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

paske harru parimin e "llozit" ti...?!
hyp n`njerin krah te llozit...,dhe mban gjith boten...,!,pra ti je qielli,kurse llozi...(???)!carramba
 

Ema

Goddes
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Fillimisht postuar nga homerS:
[qb]paske harru parimin e "llozit" ti...?!
hyp n`njerin krah te llozit...,dhe mban gjith boten...,!,pra ti je qielli,kurse llozi...(???)!carramba[/qb]
/pf/images/graemlins/smile.gif
Cajupi jo une /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bobo

marksist-enverist
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

kush esht Cajupi,Ema?,ai i fiqve...!
edhe fiqte,ne drejtim te qiellit jane...
gjitha tmirat vijne nga siper,qielli!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Fillimisht postuar nga homerS:
[qb]kush esht Cajupi,Ema?,ai i fiqve...!
edhe fiqte,ne drejtim te qiellit jane...
gjitha tmirat vijne nga siper,qielli![/qb]
----------
Cajupi eshte ai more i KANDARIT,

Grua c'na u prish kandari
s'eshte me ai i pari...etj,

t'u kujtu tashti.. /pf/images/graemlins/tongue.gif

P.s.Ema mos u merzit qe dola nga tema.... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

^SHIU^

Primus registratum
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]


Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!
Cajupi[/qb]
po avioni pse mbahet ne qiell :confused:
 

Ema

Goddes
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Fillimisht postuar nga ^SHIU^:
[qb]
Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]


Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!
Cajupi[/qb]
po avioni pse mbahet ne qiell :confused: [/qb]
Ti mendon se avioni mbahet ne qiell,apo ngaterron foljen Fluturon me Mbahet????
 

^SHIU^

Primus registratum
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

SA E ZGJUT QE JE MI DREQ /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Admir

Forumium maestatis
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

E vendosa! /pf/images/graemlins/laugh.gif Une do te mbahem te Ema. :thumbsup:
 

kaprollja

Primus registratum
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Lol Ema...
Po ne ndonje qiell imagjinar a mund te mbahemi ??? :confused:
 

bobo

marksist-enverist
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

KANDCajupi eshte ai more i ARIT,

Grua c'na u prish kandari
s'eshte me ai i pari...etj,

t'u kujtu tashti..

P.s.Ema mos u merzit qe dola nga tema....
tashi mu kujtu! /pf/images/graemlins/wink.gif
sa per sqarim:,m`at koh,s`ka pas broshura perdorimi per Kandarin dhe bocen...edhe hile sboshin dot,prandaj kan pas probleme t´tilla!... :thumbsup:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

O Ema, morali i metafores dhe metafora jane te veshtira mi goc per tu kuptu nga masa e gjere e popullit, thuaja mi me thjesht,
O popull mos thurni endrra ne diell por rrini me kembe ne toke dhe lereni imagjinaten menjani e shifni realitetin mundesiht ne sy. :thumbsup:

P.s. shihe icik kur t'm'hudhen k'ta se i kam ofendu. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Ema

Goddes
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Kordele vetem per qiej imagjinare flitet...

P.s.Admir ema s'ma dot veten /pf/images/graemlins/smile.gif !
 

jorgji

Primus registratum
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

sa inat qe sdoli.
qysh postohen fotografit mer
 

Futbollisti

Forumium maestatis
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Fillimisht postuar nga Pa-nick:
[qb]sa inat qe sdoli.
qysh postohen fotografit mer[/qb]
adresa qe ti jep per foto nuk eshte e sakte, adresa duhet te mbaroj me nje nga prapashtesat: .jpg, .gif, .pgn. Shiko tek fjala ime per permiresimin e forumit per me shume inforamcion
 

Ema

Goddes
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Xhorxh vi adresen e faqes ketu se e hedhim ne /pf/images/graemlins/smile.gif !

Ose klik te Image poshte dhe fut adresesn...
 

albanian

Primus registratum
Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Qendroni ne toke se prej saj u krijuat e tek ajo do ktheheni e prej saj do te ringjalleni perseri.Poverbi thote hudhi kembet sa e ke jorganin.
 
Top