Muzika qe ju pelqen...

t!m!

Primus registratum
Re: Muzika qe ju pelqen...

Mua me pelqen muzika RoCk edhe gjithashtu i degjoj kenget e tona popullore kosovare
 

metall.death

Primus registratum
Re: Muzika qe ju pelqen...

phaaaaaaaaaaj...ngoj heavy metall....thrash...ngoj edhe rock...ama ma shum heavy metall...:D...\m/
 

lu_lu

Primus registratum
Re: Muzika qe ju pelqen...

Per te gjith llojet e muzikes ka nevoje njeriu.... ne momente te ndryshme te dites dhe ne gjendje te ndryshme shqirterore, kuptohet

Une i degjoj nga pak te gjitha por me shume jam per soul dhe klasike
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Heavy, clasike, rock ... ca të arritura në genre të tjerë.

Si këngë ... Caruso. Nuk e di pse po sa herë që e dëgjoj, filloj këndoj me zë të lartë ...

ma si, la vita che finisce ...

jom tu knu me i llaf.

te voglio bene assai, ma tanto, tanto bene assai ...
 

Hank

Valoris scriptorum
Heavy, clasike, rock ... ca të arritura në genre të tjerë.

Si këngë ... Caruso. Nuk e di pse po sa herë që e dëgjoj, filloj këndoj me zë të lartë ...

ma si, la vita che finisce ...

jom tu knu me i llaf.

te voglio bene assai, ma tanto, tanto bene assai ...
Caruso eshte e papame, por mbi te gjitha versioni i Pavarotit
 

Airbourne

Papirus rex
I kam VDEKJE inteligjencat e VARREZAVE....KQYRNI.


AproPO....si do shkoj ajo demostrata ne Tirone????

Te isha Edi Rama....i pushkatoja....dhe perse....

GREATE.
 

Airbourne

Papirus rex
Te bejme nje retrospektive.....


Qe i bie....po te kqyresh ADN apo DNA...klyshin e ke....JEVG.

AIRBOURNE.

Es ist....GREATE.
 
Top