Mos e perserit me gabimin Mandi

Emanuela

Forumium praecox
Mos e perserit me gabimin Mandi

Vura re te www.shqiperia.com, madje te faqja e pare, qe kishe vene nje artikull per mua dhe Ilirin. Ke bere shume gabim qe sme ke thene mua, perpara se ta botosh artikullin. :smash: Shihemi ne gjykate Mandi. /pf/images/graemlins/laugh.gif :rockband: :tipsy:
 

Al-Punk

Still here
Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

Ti paske qene mi?
Ca kam bere gjithe mengjesin duke u perpjek te gjej nje foto te E. Morinit ne internet /pf/images/graemlins/smile.gif
 

FALKO

Forumium maestatis
Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

dule lexuar tek www.shqiperia.comhttp://www.shqiperia.com[/i] Balerini shqiptar qe prej vitesh jeton ne Italidhe kercen ne Mediaset, pergatitet te vere kurore me aktoren Emanuela Morini. Pas dy vitesh bashkejetese cifti ka deklaruar martesen zyrtare. Pas bekimit, balerini Shaqiri eshte i gatshem te nise rrugetimin ne kerkim te orgjines te se shoqes. Morini, nje mbiemer qe paralajmeron lidhjet e nuses se tij me arbereshet e hershem ne Itali ....
hahhahaaahhaha
shyqyr qe nuk je ti emanuela e vertete se do kisha kerkuar divorcin me kohe /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

^SHIU^

Primus registratum
Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

emanuela nuk ka ndonje gje te madhe per te te mbetur hatri.kush u martua dhe nuk u gezua nqs je ti ajo emanuela te trashegohesh mu beka qejfi shume,iku dhe nje emer nga lista e beqareve te AF /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Emanuela

Forumium praecox
Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

Kush te tha qe qenkam martuar?! :eek:

Martesa seshte njesoj me bashkejetesen. /pf/images/graemlins/tongue.gif :smash: :tipsy:
 

^SHIU^

Primus registratum
Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

Fillimisht postuar nga Emanuela:
[qb]Kush te tha qe qenkam martuar?! :eek:

Martesa seshte njesoj me bashkejetesen. /pf/images/graemlins/tongue.gif :smash: :tipsy: [/qb]
po ku ta di un ja ketu keta kan hapur fjale te shqiperia.com prape mos u nxe po nuk qe martuar, ne dasem se beqare sdo mbetesh.ok shnet
 

Al-Punk

Still here
Re: Mos e perserit me gabimin Mandi

megjithe rrespektin qe kam per institucionin e Marteses /pf/images/graemlins/smile.gif ju vjen keq ta leviz ne nje teme tjeter kete diskutim? /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top