Mirëmëngjesi AF!

Shqiptarja

Primus registratum
Mirëmëngjesi AF!

Miremengjesi AF!

Shpresoj te ja kalojme bukur sot duke ndejtur si gjithmone prane AF, madje dikush, qe ne mengjes, sikurse une /pf/images/graemlins/smile.gif !

Pershendetje

Shqiptarja :wave:
 

Joy

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Pershendetje dhe miremengjes te gjitheve!
Si po ju duket dita sot?
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Mire se erdhet!

Sot dite me diell kendej nga une!
Shpresoj qe te jete ashtu tere diten!

:wave:
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb] Mire se erdhet!

Sot dite me diell kendej nga une!
Shpresoj qe te jete ashtu tere diten!

:wave: [/qb]
ketej nga mua dit normale dua te behet dit e nxehte te gjej nja ca mijra evro qe tma nxej diten /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Miremengjesi Af-ista!

Shpresoj, sot te jete nje dite e mire, perplot gjalleri, jashte dhe ne AF! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb] Miremengjesi Af-ista!

Shpresoj, sot te jete nje dite e mire, perplot gjalleri, jashte dhe ne AF! /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
gjes amore /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Joy

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Miredita Shqipetarja sot eshte nje dite normale.
Plot diell kendej nga jam une dhe ben vape... :kiss:
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Miredita Joy!

Me vjen mire te degjoj lajme te mira andej nga ju!
Edhe ketu eshte ngrohet, por jo vape! /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:
 

teab

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Gjes Gjes, o njerez!
Kendej nga une eshte nje kohe fantastike, megjithese pak si fresket! Brrrr...
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Miremengjesi AF!

Pershendetje te gjitheve qe do jene prezent ketu ne AF sot! :wave:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Mirëmëngjesi AF!

Jam nje nga ata qe do jem prezent sot...

Miremengjes te gjitheve /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: Mirëmëngjesi AF!

Shqiptare :kiss:
Miremengjesi Af-ista /pf/images/graemlins/laugh.gif ,me preku solidariteti i S6T6N6.. :tipsy:
Miremengjes dhe Zeqos :kiss: e shikon qe me doli gjumi para teje... :lol:
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Miremengjesi popull!

Pershendetje ne kete dite te bukur dhe me diell!

uroj te jeni dhe te kaloni sa me bukur sot!

Shqiptarja
/pf/images/graemlins/wink.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

gjes gjes gjeeeeeeeees te gjitheve
ju uroj nje dite te mbare dhe te bukur
befshit qejf /pf/images/graemlins/wink.gif
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Mirëmëngjesi AF!

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] :wave: Mirmengjesi te gjitheve nga Moira dhe Bisou :kiss:
[/qb]
Qe pa gdhir ju shalet perpjet e /pf/images/graemlins/laugh.gif
Na moret me qaf /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top