Mepranoni edhe mua ne kete faqe Shkodrane.

Marin

Primus registratum
Mepranoni edhe mua ne kete faqe Shkodrane.

Une qe po shkruaj jam nga lezha 40 km larg shkodres dhe per sa i perket kultures une mendoj qe e kemi gati njesoj.Emri im eshte Marin dhe jam student ne Angli qe prej 7 muajsh deshira ime eshte te lidhem me te gjithe shoqerine shqiptare kudo qe ndodhen brenda apo jashte vendit .Kaq pra kisha dhe ju uroj te gjitheve ta kaloni sa me mire ne kete faqe kaq modeste.
 

genci

Primus registratum
Re: Mepranoni edhe mua ne kete faqe Shkodrane.

patjeter mar grup, je shume i mirepritun
vec me nji kushtt

kushti asht qe ti thush edhe shoqnis tande per ket faqe dhe ket forum /pf/images/graemlins/wink.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Mepranoni edhe mua ne kete faqe Shkodrane.

Pse nuk po te pranojm mar? Spo na e han buken /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albscutar

Primus registratum
Re: Mepranoni edhe mua ne kete faqe Shkodrane.

Tiple X Mire se erdhe ne mesin tone /pf/images/graemlins/smile.gif

te pershendes me kangen.

o mir se na erdhe ketu.... :rockband: :rockband: :rockband:

--------------------------------------------------
Jeta eshte nje shetitje nga martaniteti
deri tek varrezat!!!
 

bebi

Primus registratum
Re: Mepranoni edhe mua ne kete faqe Shkodrane.

hello there! pershndetje nga australia!
 
A

Adami

Guest
Re: Mepranoni edhe mua ne kete faqe Shkodrane.

Patjeter qe shkodra eshte shqu per mikpritje.E kam fjalen per shkodren dhe njerezit e mire si gjithmone dhe jo per ata qe e banen shkodren me te ardhe marre me i thane vedit qe jena shkodran /pf/images/graemlins/frown.gif
Ishalla bahet ma mire se per zoten me pritu me shku ne shkoder tu e pa se si eshte ba.Vec ca me ju ba njerezve qe kena atje e qe na dun e i dum.
..................................................
Me respekt Adami
 
Top