"Lotet"

Slevin

Forumium maestatis
pse ti nuk qan asnje here?po kur te lendojne ose te ndodh nje fatkeqesi ti cfare ben qesh?
Po pse zgjidhja eshte te qash??? merzitem dhe shoh para per te rregulluar problemin qe mund te kem ose thjeshte hec para e se vras menjen per ate qe ndodhi... shyqyr zotit sme kane ndodhur probleme aksidentesh ose fatkeqesi prandaj jam rehat...
 

Anavlore

Forumium praecox
lotet me ndihmojne te lirohem nga zhgenjimet, urrejtja, zilija e plot e plot ndjesi te tjera negative,, per mua jane te domosdoshem,,,
absolutisht nuk te bejn njeri te dobet, them se te bejne me te forte,, jane ndoshta si tip ndihme per te perballuar te keqen
 

Ian

amos
Dhimbja si "ndeshkim" nuk merriton lote, lotet jane shprehje e dashurise ne shpirtin, zemren e heroit.
 

hrisi

Forumium praecox
lotet eshte kur nje njeri ska ate qetesine ne vet vetja e tij/saj ne pergjethsi femra e ka me lete te qaj nje mashkull permbahet me shum vetem se nje femer munte qaj dhe pse ju thye thori qan me gjera te lehta sa kur e kupton pas nje kohe munte qesh ... nejse un jam shum egoiste dhe nuk mbaj mend te me ket kap te qaj per gjera kam qa vetem nje here ne jeten time pasi humba nje person familjar qe e desha shum munte me ngrihen nevrat ne qiell te me kap dridhje trupi po lot dhe te dua sme dalin ...
 

gangsterja

Primus registratum
Kur ndihem e vetmuar,e trishtuar,ndihem e tradhetuar,atehere filloj te qaj.Lotet jane per nje person te ndjeshem,te sinqerte dhe qe brenda zemres se tij ndien te njejtin dhimbje qe po perjeto(shoku/shoqja,ose ndonje i aferm).Por lot derdhin dhe personat qe jane me dy fytyra(pra lot krokodili)per te treguar qe nuk kane faj,jo se jane pergjegjes per gjithshka qe ndodh(tradhetia e tyre).
 
Top