Longoria, një fundshpinë “shumëngjyrëshe” në Miami (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiAjo po kalon pushimet në Miami, e shoqëruar edhe nga mikeshat e saj të famshme, Serena Williams dhe Gloria Estefan.


Por, Eva Longoria gjithsesi ka mundur të gjejë kohën e nevojshme, për t’ia kushtuar njeriut më special në jetën e saj. 39-vjeçarja është pikasur gjatë një fundjave relaksuese në pishinë, në Miami, së bashku me të dashurin Jose Antonio Baston.Manjati i televizionit spanjoll, 45 vjeç, duket se ka shijuar pasditen me të dashurën e tij, teksa Eva nuk reshtte së shfaquri të pasmet e saj, me një palë bikini shumëngjyrësh.Ish-ylli i “Shtëpiake të Dëshpëruara” tregoi edhe njëherë fundshpinën e saj, por pa lënë mënjanë edhe fizikun e saj elegant, teksa luante nëpër pishinë me të dashurin e saj. 
Top