Lilly Allen mbush qeset në seks-shop (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiLilly Allen është fotografuar nga paparacët teksa është futur në një dyqan ku shiten gjësende seksi në Miami të SHBA-ve.
E veshur me ngjyra e me flokë ngjyrë rozë, 29-vjeçarja dukej se ishte e interesuar ndaj videove, lodrave dhe veshjeve seksi që ndodheshin në këtë dyqan.Madje ishte kaq shumë e interesuar sa doli me dy çanta të mëdha nga ky dyqan.

Kohët e fundit u përhapën thashetheme se martesa mes Allen dhe bashkëshortit të saj Sam Cooper ishte në krizë, por mesa duket këngëtarja e paska gjetur mënyrën për ta shpëtuar. 
Top