Leonora Jakupi

albanian_girl

Primus registratum
Leonora Jakupi

Mua me pelqen shume Leonora Jakupi eshte kengetare shume e mire.Eshte dhe simpatike.
Por me erdhi shume keq per Leonoren,sepse Adelina e kishta rrafur pune xhelozie,nuk e di shume sakte por keshtu ma kan thene. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Po Adelina perpjete te hidhet, Leonores nuk ia kalon dot. Si yll eshte ajo goc. E ka bere Zoti perfekte...
 

enki

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Pershendetje te gjitheve.

Une jam fanse e Leonores, nuk e di por seç ka nje buzeqeshje qe te terheq, eshte shume e embel, dhe ato syte mi ka si shpirt, e adhuroj shume dhe nuk gjej fjale ta pershkruaj bukurine dhe embelsine e saj.


E kam takuar, dhe kemi akoma lidhje se bashku nepermjet telefonit.


Nuk kam ç'fare te them tjeter veçse e ''adhuroj shume''.
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Leonora Jakupi

Leonora :rolleyes: me pelqen kur perdridhet... :devil: kaq di te beje ajo :shrug:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] Leonora :rolleyes: me pelqen kur perdridhet... :devil: kaq di te beje ajo :shrug: [/qb]
Fatkeqesisht po.
Pytja del : Din ti te besh me shum? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

^mary^

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] kaq di te beje ajo :shrug: [/qb]
nuk jam dakort ...
ajo c'do vit e po permiresohet ( duke u bazuar ne albumet qe hedh ne treg ) , plus qe dueti me Bashkim Alibalin ( titulli i kenges " Taverna" ) per mendimin tim eshte shume fantastik .
Tekstet e kengeve te saj permbajne nje gjuhe shqipe shume te kuptueshme ( ne ndryshim nga Adelina Ismaili ) .
 

Princesha

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga Mary:
[qb]
Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] kaq di te beje ajo :shrug: [/qb]
nuk jam dakort ...
ajo c'do vit e po permiresohet ( duke u bazuar ne albumet qe hedh ne treg ) , plus qe dueti me Bashkim Alibalin ( titulli i kenges " Taverna" ) per mendimin tim eshte shume fantastik .
Tekstet e kengeve te saj permbajne nje gjuhe shqipe shume te kuptueshme ( ne ndryshim nga Adelina Ismaili ) . [/qb]
Un e di qe kengen "Taverna" e ka ba Bashkimi me Irma Libohoven jo me Leonora Jakupin. :book:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga Princesha:
[qb]
Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] Leonora :rolleyes: me pelqen kur perdridhet... :devil: kaq di te beje ajo [/qb]
Fatkeqesisht po.
Pytja del : Din ti te besh me shum? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ahhh ktu me kape mat /pf/images/graemlins/laugh.gif ne fakt si ajo nuk perdridhem dot por di te bej gjana te tjera :devil: tip kercim latin, r n' b, etj... /pf/images/graemlins/wink.gif :goofy:

Mary, Adelina me Leonoren bejne muzike te ndryshme...ty te pelqen muzika e te dytes prandaj edhe te duket me e mire Leonora :shrug:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga FloBo:
QUOTE]ahhh ktu me kape mat /pf/images/graemlins/laugh.gif ne fakt si ajo nuk perdridhem dot por di te bej gjana te tjera :devil: tip kercim latin, r n' b, etj... /pf/images/graemlins/wink.gif :goofy:

[/QB]
Aaaah tashi me preke piken e dobt time, qe esht muzika latine, din vertet ta kcesh?

Kur po kcejm nji her bashke /pf/images/graemlins/smile.gif ?
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Leonora Jakupi

Princesha, me kane thene qe i ngjaj R.Martin (ne kercim) /pf/images/graemlins/laugh.gif megjithate mundohem te permiresohem :tipsy:
Do kercejm patjeter pse jo, do me pelqente shume te kerceja me nje Princeshe /pf/images/graemlins/smile.gif ...te prenotoj qe tani per ballon e vitit te ri...si thua :rolleyes:
 

^mary^

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga Princesha:
[qb] Un e di qe kengen "Taverna" e ka ba Bashkimi me Irma Libohoven jo me Leonora Jakupin. :book: [/qb]
e ke gabim , kam diskun /pf/images/graemlins/smile.gif
 

^mary^

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] Mary, Adelina me Leonoren bejne muzike te ndryshme...ty te pelqen muzika e te dytes prandaj edhe te duket me e mire Leonora :shrug: [/qb]
Thashe tekstet e kengeve te Leonores jane me te kuptueshme ..
 

Princesha

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga Mary:
[qb]
Fillimisht postuar nga Princesha:
[qb] Un e di qe kengen "Taverna" e ka ba Bashkimi me Irma Libohoven jo me Leonora Jakupin. :book: [/qb]
e ke gabim , kam diskun /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Terhiqem :cool:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] Princesha, me kane thene qe i ngjaj R.Martin (ne kercim) /pf/images/graemlins/laugh.gif megjithate mundohem te permiresohem :tipsy:
Do kercejm patjeter pse jo, do me pelqente shume te kerceja me nje Princeshe /pf/images/graemlins/smile.gif ...te prenotoj qe tani per ballon e vitit te ri...si thua :rolleyes: [/qb]
Mos aman, jo si Ricky Martin, nuk e ke pa si kcen si nga ata te fushes? /pf/images/graemlins/laugh.gif .

Te me pronotosh? Pse ca jam un bilete avioni? /pf/images/graemlins/laugh.gif

Mund te kcejm, por ky kercimi te kushton nji udhetim me avion ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Leonora Jakupi

Te te prenotoj do te thote qe te kam thene une i pari...keshtu qe cdo oferte tjeter eshte e papranueshme :idea: pse vetem mua do me kushtoje eee :confused: ti s'do vish ne Alb :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif

He se mos harroj me te pyt...ti ja thu ndonjecik te kcymes...tip L.Jakupi :rolleyes:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] Te te prenotoj do te thote qe te kam thene une i pari...keshtu qe cdo oferte tjeter eshte e papranueshme :idea: pse vetem mua do me kushtoje eee :confused: ti s'do vish ne Alb :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif

He se mos harroj me te pyt...ti ja thu ndonjecik te kcymes...tip L.Jakupi :rolleyes: [/qb]
Ne Alb? Mos esht albforumi? :lol:

A ja tham un kcimit tip L.Ja /pf/images/graemlins/laugh.gif ?
Ca thu mar ca thu, ajo s'me vjen as deri te thoni i majte i kams te djatht /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Leonora Jakupi

She she ca modeste njona :eek: mir mir, kjo do te thote qe do gjej ndonje tjeter...per te kercyer kuptohet /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s. :wave: :kiss:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Ke frik se do dalesh keq ti afer meje e? Se mos te dalesh dore e dyt. /pf/images/graemlins/laugh.gif

E mora vesh :kiss:
 

Leonora Jakupi

Primus registratum
Re: Leonora Jakupi

Enki e kam nje pytje .....


Edhe une jam nje adhuruse e madh nga leonora jakupi dhe kam deshir qe te flas me qer adhurus te leonora jakupit a ket mundesi qe te flasmi na per leonora jakupi neper e-mail a je dakort ?


E-mail im asht agnesa_nora@hotmail.com<br />
Te lutem pregjigju

Ju pershendes adhurus te leonora jakupi
 
Top