lady gaga

Sweety el

Locus omnem
Lady Gaga befasoi fansat e saj në Londër, duke kënduar vetëm me veshjet intime, në një pab, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.Një pjesë e fanseve të saj femra, duke ndjekur shembullin e idhullit të tyre, u zhveshën gjatë koncertit. Këngëtarja u paraqit në arenën e vogël së bashku me grupin “Semi Precious Weapons”, për të kënduar dy këngë. Publiku nuk ishte paralajmëruar për mbërritjen e saj. Lady Gaga do të nisë brenda pak ditëve një tur që do ta çojë në disa qytete të Anglisë, SHBA dhe Europë.:)
 

Slevin

Forumium maestatis
Mos te vi me, kemi elvana gjaten ne... pfffff do preferoja me mire ndonje madona, ndonje beonce se sa kete zhgarravinen qe kenget sjane asgje me shume se komercale per 1 ose 2 muaj... duhet ddicka me serioze si kenge qe te mbesi ne zemer dhe jo te harrosh ato cfare ka bere...
 

Megg

Carpe Diem
Mos te vi me, kemi elvana gjaten ne... pfffff do preferoja me mire ndonje madona, ndonje beonce se sa kete zhgarravinen qe kenget sjane asgje me shume se komercale per 1 ose 2 muaj... duhet ddicka me serioze si kenge qe te mbesi ne zemer dhe jo te harrosh ato cfare ka bere...
Une do te doja te vinte Michael Buble,Kings Of Lion,Muse,
Shakira,Beyonce,Katty Perry dhe kjo e fundit ta merrte bashkeshortin per shoqerues dhe te na jepte nga nje autograf per rruge..;)
 

Megg

Carpe Diem
Ne fakt bukuri nuk i shoh kund une kesaj por me pelqen per performancat e saj egstravagante qe ben,,, cdo x artist tjeter do ta enderronte veten ne vend te saj, me suksesin dhe fansat e shumta....
Dmth karriere ka bere por jo se eshte e bukur ne kete aspekt ja kane kaluar kengetare te tjera....;)
 
Top