Kush Jane Atletet Me Ne Mode ? ? ?

marina s.

Forumium maestatis
Re: Kush Jane Atletet Me Ne Mode ? ? ?

ti dukesh qe jeton ne Tirane... se mos ben gabim te sillesh si njeri me mend ee, se s'je me "in" pastaj.

ah medet!
 

Sweety el

Locus omnem
 

Amour

Valoris scriptorum
Une per vete jam e dashuruar me Puma keshtu qe nuk me intereson moda per atletet dhe do vduq me Puma-t :D
 

Pinky

Forumium maestatis
Fiksimi im atletet e zeza le tjen cdolloj marke, vec i du ngjyr zi, sidomos me xhinse blu te hapur e xhuboks tzi dukewn fantastike
 
Top