Kush i di tekstet e kengeve te Unikkatilit?

gangsterja

Primus registratum
Kush i di tekstet e kengeve te Unikkatilit?

A mund te mi shkruani plzz disa kenege
Kenga" QA THA"
E yo nji sen shum t'thjesht du me kllarifiku
Rebeli bash kerkujt falje si ka kerku
dikush o ka sheh ndryshe po rrejka si gjyshe
qohu plak dera u hap e s'dallon del prej gjyshe
ik dallendyshe shqiponja po vjen
n'krah t'vogel t'then sakat t'len kur t'zen
Rap Territor dost hala Viktor deri n'vor
kur se sheh shkurt e shqip qorr
si ni statuj e pshtjell pidhoq qe e gdhena
un sjom bo Rebel un jom kon Rebel N'mrena
Oqean me vena gati me shperthy
si cunami me u kthy boten me m'berthy
Me ni click sick shume rrezik nese je armik
ose naj trullan qe po shitet si kritik
o lop torro torro mos harro qe je lop
UNIKKATIL detelin mos e ha se kop.
(Refrenix2)

Qa po don me thon me at sen kishe po thu dicka
hini njonin vesh dul tjetri qa tha
Bitch ri rahat rakin mos ma ha pernime spe di "Qa,Qa Tha"
Fjalt e tuja jon t'huja t'mijat se t'kujna
une e ti si allti belin po gjujna
Pse qe pse se lyricisht na sheh
Por fizikisht mue mos um pre
Un nuk jam boss un jam vulos boss i bossav
As nuk jom pidh me jau hup munimin dostav
Si do t'jer qe m'kopjojn mu arsyeja qe m'shajn nuk kan qejf me kuptu
Qimt e nanes jon wannabe don me kojn Unikkatila
por per fat t'zi m'vjen keq jeni stervila
bojn kishe stilin tem un stilin spe n'drroj
Katil deri n'dhe o bulash nuk n'dryshoj
Jo si ti qe shitesh as veten se njeh
menon po habitesh je qorr qi sheh
saher gojen e hap per diqka qe sheh vlla
Njeri sheh me men por ti kurgja skepa
(Refrenix2)
Outro:
Aj Rebeli i vogel qe....demek mu po mshan"Qa Tha"
Aj intelektuali qe mi kritikon fjalet"Qa Tha"
Edhe ato gazetaret qe jon....demek mu pom kritikojne"Qa Tha"
Adin qysh krejt qytynve mothafuckkazzz "Qa Tha"
(Refreni x2)
Qa po don me thon me at sen kishe po thu dicka
hini njonin vesh dul tjetri qa tha
Bitch rri rahat rakin mos ma ha pernime spe di"Qa Tha'
 
Top