"Kush eshte moderator/e te qoje dore..."

MeKaNiKu

Forumium maestatis
:ndihme: ka moderator qe sdun me dal ne siperfaqe me komentu kot pertojne dhe mire bejne po disa qe sjane dhe bejne sikur jane kjo eshte per ti thene vetes ik dhe mil lopen barrse qe ske ::hidhu:
 
Top