Koha per ndryshim!

S6T6N6

Forumium maestatis
Koha per ndryshim!

...ne fakt po perdor nje formule te njohur politike per te pershendetur ata qe e sollen AF ne nje version me te avancuar. mendoj se ishte momenti qe Albforumi duhet te fitonte nje imazh tjeter, imazh te cilin sot jam i bindur se po e ve ne jete.

duke ju pershendetur perzemersisht te gjitheve dhe ftuar njekohesisht te thoni fjalen tuaj mbi kete ndryshim, i uroj albforumit te vazhdoje rrugen e tij te nisur duke mbajtur si gjithnje kreun mes simotrave te shumta qe ka ne boten e madhe te internetit.


ALBFORUMI VAZHDON...
 

regele

Forumium maestatis
Re: Koha per ndryshim!

Duam votat tona! /pf/images/graemlins/smile.gif

Ne sikur e thame njehere fjalen tone tek nje teme tjeter, por si duket nuk po e merrni parasysh! Sa here duhet te votojme? /pf/images/graemlins/smile.gif

Meqe ra fjale, si e hape kete temen e re? Me ca butoni? /pf/images/graemlins/smile.gif
 

a1

Primus registratum
Re: Koha per ndryshim!

Ndryshimet shume mire i bet ju , tani duhet te kontrolloni postimet nga e para se jan krijuar shume gabime
psh ne [code [quote etj

Suksese
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Koha per ndryshim!

Ai e hap temën e re si moderator që është.

A1, ç'kena plako? Do na e ftillosh içik kët lomshin ktu apo i fusim i dor muhabet anej ka krahu tjetër?
 

a1

Primus registratum
Re: Koha per ndryshim!

Shume pune i hapen vetes keta o Kondrapedali LOL
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Koha per ndryshim!

E ça shum pun se. Ktu jan nja 13 000 antar ne bohet mullar ajo gjoja.

Do i nimojm naiçik thu apo t'i lejm ta qesin vet gamorin ka balta?/pf/images/graemlins/grin.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Koha per ndryshim!

Drejt e ke ër daj po ktu shumica e gjojnave nuk punojn ne shumica e robve morin vesh anglisht.

Sa për punën e demel'llikut nuk e ke keq. Sot e dit e premte ne un po frymzohem për pun /pf/images/graemlins/tongue.gif.

[image]http://www.geo.uw.edu.pl/HOBBY/MONEY/albania.jpeg[/image]

Kët 10 lekshin ja jap atij/asaj që arrin ta nxjerri kte figurën/pf/images/graemlins/grin.gif
 

regele

Forumium maestatis
Re: Koha per ndryshim!

Per perkthim le te perdori google-in njerezia! te thone mire qe kane FAQ ne dispozicion /pf/images/graemlins/smile.gif
 

a1

Primus registratum
Re: Koha per ndryshim!

Jo po te blejne nje liber Shqip-Anglisht me mire :p

gjithshtu meqense thuhen qe AF fitoj nje imazh tjeter dhe emertimet sipas numrit te postime duhet ti heqin
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Koha per ndryshim!

"formule politike"

edhe Partia socialiste kshu u kriju

mori te gjith me teserat e PPSH dhe i tha tani jeni PS

ndryshe do kishte ngelur pa antare. me mire tranzicion me dhune qe te siguron vazhdimsi se shkeputje me te kaluaren qe te hedh ne kosh te historis

AF kja qene zgjedhje natyrale deri dje per shume veta, kryesisht se ska pas shume zgjedhje

Po sot ka shume forume, prandaj zgjidhni o popull para se tju rregjistrojne dhe nqse nuk e ndjeni veten natyrshem apo ndryshimet per ju tejkalojne ate qe per disa quhet nje lyerje shpie, kur ne fakt per te tjere ne fakt eshte nderrim shpie

cthem dhe un an old grumpy man, gjith jeten zevzek ngela,

mua vetem po te me marrin iki qe ktej, edhe atehere not without a fight

hajt me kom te mar

Dick
 

Guest
Re: Koha per ndryshim!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Ndryshimet shume mire i bet ju , tani duhet te kontrolloni postimet nga e para se jan krijuar shume gabime
psh ne [code [quote etj

Suksese

[/ QUOTE ]

Pak si arrogante me duket kjo menyre e komunikimit.
Kujton se bahen NDRYSHIMET me shtypje butoni ti lal?

S ban keq me dhane kontributin tat, nese s ke mundesi me DHENE dhe athere mos KERKO!


SUKSESE!
 

a1

Primus registratum
Re: Koha per ndryshim!

Jo jo nuk ishte arrogand :p thjesht shkruajta ate qe pash ne forum
dhe eshte shume katrastrofike
E vlersoj punen e administratoreve por per mendimin tim nuk duhet ta kishin nxjerr on-line forumin ne kete gjendje
Te rrine aq koha sa duhet qe ti rregullonin ato gabimet
ose ne fillim te krijonin forumin e ri sa me afer normave dhe me pas te benin transferimin....
Po mu kerkua qe te ndihmoj do ta bej me gjithe deshire ~

"I paregjistruar" dhe ti ben mire qe te shkruash me nje nick name te pakten
 

ShkodraniNY

Primus registratum
Re: Koha per ndryshim!

Tani paska ra FORUMI ne dore te "Zotnive intelektuale".

Perderisa TEMA e Teologjise administrohet nga ATEISTET hahahaha Kesaj i thojne Me vu roje ujkun me rujt delet !

Pse nuk hapet tema e Ateisteve edhe le te administrohet nga Besimtaret.

Sa kane mbajt sivjet te urtit aman ......tu u thy hahahaa

Kjo eshte e forte .Bah qa kekan mbledh tane nje vend /pf/images/graemlins/smile.gif

Eshte koha per ndryshim !!
 
Top