Kerkes Per Aop

[Bisha]

Primus registratum
Pershendetje
Jam me nick Bisha, ne kanalin #shqiperia
kerkoj te jem pjese e stafit pasi mendoj qe jam i afte ne komanda , njohes i rregullores , user i rregullt dhe nuk disponoj access ne server te tjere.
Kerkoj te rivlersohem serish nga stafi SOP , per shtim access ne kanalin #shqiperia , pasi jam shkeputur (prej kohesh) nga serveri dhe dua te kontribuoj ne rrjetin Albnetwori!

Ju Faleminderit!
 

Valtor

Primus registratum
PERSHENDETJE E PERSHENDES TE GJITH STAFIN ALBNETWORK PAVARSISHT SE STAFI ESHTE NDERUAR DHE JU UROJ NGA ZEMRA 1 JETE SA ME TE MIRE TE GJITHE FOUNDERAT DHE MODERATORET E KETIJ FORUMI JU PERSHENDES JAM ME NICK MRZORO NE CHT DHE KERKOJ NJE AOP ACCESS JAM SHUME I VJETER NE CHAT DMTH DHE QENDROJ 24 OR NE CHAT ... JU LUTEM STAFI TA MARI PARASYSH KERKESEN TIME JU DUA SHUM KAM SHUME RESPEKT ..!!! DHE PRES NJE PERGJIGJE NGA STAFI I ALBNETWORK-UT.... FALEMINDERIT SHUME...!!!
 

Valtor

Primus registratum
Dhe SepSe Un Meritoj me Shume Ne Ate Server Shpresoj Qe Stfi Ta Mari Parasysh Kerkesn Time Jma Shum Djale I MIRE JU DUA SHUME... DHE SE AI QE E MERITON I DUET ACC DHE SHPRESOJ QE 1 USER I VJETER QE I NJEH TE GJITH MERITON AOP @ .. JU LUTEM KALONI SA ME MIRE...!! :)
 
Top