Kenge shqiptare te bukura por kenge filmi.

Aquarius

Valoris scriptorum
Pershendetje te gjitheve!
Te gjitheve na pelqen muzika por mua me pelqen cdo lloj rryme muzike.
Besoj se te gjithe keni pare filma qe jane bere ne kohen e komunizmit dhe mua me pelqejne shume kenget qe jepen ne keto filma si per shembull:
Mos harroni te postoni kenge te filmave shqiptare.
Degjojeni kete kenge dhe me thoni nese ju pelqen.
 

mirdita

Papirus rex
Pershendetje te gjitheve!
Te gjitheve na pelqen muzika por mua me pelqen cdo lloj rryme muzike.
Besoj se te gjithe keni pare filma qe jane bere ne kohen e komunizmit dhe mua me pelqejne shume kenget qe jepen ne keto filma si per shembull:
Mos harroni te postoni kenge te filmave shqiptare.
Degjojeni kete kenge dhe me thoni nese ju pelqen.
Qenka shum e bukur kjo.
Big like.
 

Megg

Carpe Diem
edhe ai nona fare eshte.shume kengetar i mire por edhe kjo kenge e kam degju por e kisha ne mendje ta psotoja por nuk e postova se thashe nje te postoj
Nuk e postove se e postova un e para :p
P.s. C'dmth ESHTE NONA FARE? :p
 
Top