Jo vetëm këngëtaret tona këndojnë “playback” (Video)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiPas akuzave që mori për përdorimin e tepruar të Photoshopit në rregullimin e trupit të saj, Beyonce Knowles, është vënë sërish në shënjestër të kritikave.
Kësaj radhe, ajo akuzohet se ka kënduar ‘playback’ në një koncert që e ka mbajtur në France.


Javën e kaluar, këngëtarja pati një koncert në Stade de France në Paris dhe derisa interpretonte këngën e saj, “Partition”, u mësua se nuk këndonte drejtpërdrejtë.


Ajo u afrua të përshëndeste fansat saj dhe në një moment largoi mikrofonin, kurse zëri i saj vazhdoi të këndonte. Ndiqeni videon.

 
Top