Ja video e Calvin Harris dedikuar: Rita Orës! (Video)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiYlli britanik, Calvin Harris, ka publikuar videoklipin e këngës së tij të re “Blame”, që besohet se është një dedikim për Rita Orën.
Calvin Harris ka kohë që konfirmoi realizimin e një kënge të re me videoklip, e që në shqip e ka titullin “Faji”.Në këtë videoklip Calvin sjell imazhe të lidhjes së tij me Ritën, me të cilën ishtë ndarë kohë më parë dhe Rita nuk ka treguar shenja të vuajtjes.

Calvin si duket ishte dashuruar shumë te Rita dhe skenat po ashtu janë të lidhura ngushtë me lidhjen e tyre.


Bëhet fjalë për një projekt mjaft të bukur, që mund të shndërrohet në hit shkaku i lidhjes me superyllin shqiptar që u bë sensacion në botë. 
Top