Ankesë Ircop AL3X shefi ircopa-ve apo founder ?

Status
Not open for further replies.

Jam_Ai

Forumium praecox
Pershendetje.

Para disa ditesh bera nje ankes per heqje KLINE por nuk mora asnje pergjigje te pjekur edhe per te dhen nje orjentim edhe detajim sa me te sakte por me sa shikoj pergjigjet jan ne dore te disa te pa afteve qe me cinizmin e tyre tregoj pa aftesit e tyre per te dhen nje pergjigje edhe per te qen sa me te komunikushem me user-at qe hyjn edhe dalin ne server shqiperia . com , me ben cudi fakti qe nuk jam i vetmi une qe bej ankes edhe shikoj nje urretje ne pergjigje ose shantazhe ne private ose ironi ne komunikim , Por me sa shikoj kur nje person ka acc te cfar do lloj duhet te ket rrespekt per veten ne rradhe te pare edhe pastaj te ket rrespekt per te tjeret nuk mund te lind rrespekti user - staff kur pergjigjet nga shoku founder apo shefi i ircopave Al3X sillet si ta ket chatin prone e tije ky chat ka nje rregullore qe fillon nga rregulli i pare qe lejohen +18 ne chat edhe me rradhe... tani kjo pune nuk merr drejtim qe te jepet nje pergjigje e sakte por thellohet duke bere ankesa per nje akill.
Me qe ircop Al3X ka nje fuqi ne server qe ben ca ti doje qefi vaj medet ku ka arrit ky staff.

PA RRESPEKT
njoni_usa

AL3XI

Ha Ç'ka Ne Pjate Pi Ç'ka Ne Shishe
njoni_usa nuk te mjaftoj pergjigja e par qe more edhe ajo te #sherbimet apo kur ofendoni ju vjen mir ju kur merni gline filloni poezirat ne forum shiko veten tende ske pun me userat e tj ata qe kan ankesa hapin tem me vete ske pse del ti si avokat per glinet e te tj pergjigjen e ke mar njiher po ta jap edhe njiher { ofendime te perseritura ndaj stafit SOP } dhe akill ka datskadenc qe nga dita qe esht vendos do 30 dit te hiqet automatikisht klm.

tema per mu mbullet me kaq.

Jam_Ai

Forumium praecox
Prezantohu kush je ? ca pozicioni ke ?
Ti Al3x kur te paska lindur e drejta ty te besh moral kur ti deri dje ke qen nje flloodist qe e ke shar stafin para e mbrapa me floode edhe me klone edhe sot paske fytyr e shkruan ne forum per stafin por mua sme prishet xhiza more djal sepse ske faj ti kan faj ata qe te kan lan ty te merresh me stafin se me debatu me ty eshte si me fol me PELEN e shikoj qe ne shkrim aftesin tende komunikuse. ajt shnet pac jet te gjate

AL3XI

mos do te shkruaj ndonji poezi dashurie qe te plq shkrimi im ?

tema mbyllet me kaq klm

AL3XI

tema mbyllet me kaq ose fshihet fare nga adm e forumit plsss se kaloj ne chit chat flm.

Status
Not open for further replies.