Ankesë info

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumi
Pershendetje!
Ne radh te pare uroj je te jeni mire, problemi qe un kam eshte se me kan bllokuar kanalin #BeratiLive, per arsye reklame, gje qe un per te cilen si User/Foundet nuk kam lidhje fare ndonje reklam apo me ndonje shperndarje te ndonje link gje qe se kam ber, lutem ta rihapni si kanal.
Ne pritje!
Pune te mbare.
 

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumi
Kam kaq kohe qe hy tek #Sherbimet per te mar nje informacion ne lidhje me kanalin #BeratiLive sepse vajten 3 vjet qe e keni bllokuar
Suspended on: Jan 25 21:08:04 2018 CET (2 years, 346 days, 17 hours, 51 minutes ago)
nuk arrije ta kuptoj perse nuk flet asnjeri, kaq intersant ju duket vejta, kur disa prej jush e kan per detyre te kthejne nje pergjigje!
 

Poshnjari

Kontribues tek Shqipopedia
Kam kaq kohe qe hy tek #Sherbimet per te mar nje informacion ne lidhje me kanalin #BeratiLive sepse vajten 3 vjet qe e keni bllokuar
Suspended on: Jan 25 21:08:04 2018 CET (2 years, 346 days, 17 hours, 51 minutes ago)
nuk arrije ta kuptoj perse nuk flet asnjeri, kaq intersant ju duket vejta, kur disa prej jush e kan per detyre te kthejne nje pergjigje!
3 vjet? cafre paske bere? edhe gjykata pas kaq shume kohesh i pezullon hetimet :p
 

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumi
3 vjet? cafre paske bere? edhe gjykata pas kaq shume kohesh i pezullon hetimet :p
Pershendetje!
Po keshtu eshte kur drejtesia vendos njerez te pa afte si puna e ketij tipit dhe njerezit vazhdojne enden neper gjykata te gjejne drejtesin, (kete tipin tani qe ka bllokuar kanalin #BeRaTiLive rrezik e ka kapur SPAK prandaj dhe nuk kthen pergjigje!)
 
Top