I urti kerkon te arrije mungesen e dhembjes, jo kenaqesin.?

Ciarli

Forumium praecox
I urti eshte nje lloj i te mencurit qe e ka humbur betejen e tij dhe kerkon meshire prej gjykimit te te tjereve!
 
Top