Hot gjeagjeza!

disku

UNI
Re: hot gjeagjeza

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] jan te dyja te nxefta /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ja fute kot
Pergjigjja eshte.
Dalin te dyja nga RRUSHI
 

fairy

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

eej kam nje une:

Mal andej e mal kendej
del nje trime fershellen.

Kush eshte? :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

njemijeenjeenjedite

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

nje gjeze pak e vjeter po e bukur
abdurrahmani e ka te gjate
kadriu mesatar
aliu te shkurter
ku e kane grate dhe gocat leshin kacurrel.
 

njemijeenjeenjedite

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

meqense mu kujtua po e theme nje tjeter.
nje ruse nje amerikan dhe nje shqiptar po diskutonin rrethe shkences qe po perparonte ne keto vende.
amerikani tha avionet tane ecin ne ajer me diference 2cm plus 2cm minus.
rusi tha nendetset tona cajne detet me 2 cm plus 2 cm minus.
cfare te thonta shqiptari nuk kishte fare shkence
po e gjeti
dhe tha grate tona lindin femijet nga prapanica. nuk eshte e mundur thane njezeri amerikani dhe rusi. njelloj si avionet dhe nendetset e juaja tha shqiptari me +,- 2 tha shqiptari
 

brick top

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

1.Pse lesht e pi. . . jane kacurrela?
Qe mos te te nxjerrin syte! /pf/images/graemlins/laugh.gif

2.Kur e zbuloi Pinoku qe ishte prej druri?
Kur i mori dora zjarr! /pf/images/graemlins/laugh.gif

3.Pse Meksika nuk ka nje ekip olimpik?
Sepse te gjithe ata qe mund te vrapojne,kercejne dhe notojne jane ne Amerike!

4.What did the Serbian prime minister say to the hooker?
Slobberdownmycockyoubitch!

5.Car ka nje grua 80-vjecare midis cicave qe nje goce 20-vjec nuk ka?
Kerthizen! /pf/images/graemlins/laugh.gif

6.Borebardha eshte ulur mbi fytyren e Pinokut dhe i thote:
Me thuaj nje rrene! /pf/images/graemlins/laugh.gif

7.Ca eshte diafragma?
Nje trampoline per toca ka.ri!

8.Cili eshte dallimi midis nje kurve dhe nje baxhelle?
Kurva e bo me te gjithe ne party,kurse baxhella e bo me te gjithe,vetem me ty jo! /pf/images/graemlins/laugh.gif

9.Ca i tha elefanti njeriut lakuriq?
E si merr fryme ti me ate gje aq te vogel? /pf/images/graemlins/laugh.gif

10.Why is Barbie unable to get pregnant?
Because Ken comes in a different box! /pf/images/graemlins/laugh.gif

11.Cili eshte perkufizimi i te qenit i shpejte?
Te bosh i pordhe ne nje vaske plot me uje dhe te dalesh nga vaska para se flluckat te dalin ne siperfaqe!

12.Ca tha avokati i Monica Lewinsky kur e pyeten se c'pershtypje i kishte lene klientes se tij gjithe skandali rreth historise se saj me Bill Clintonin?
Ai tha qe klientes se tij e gjithe kjo histori i kishte lene nje shije te hidhur ne goje! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

SHKENCA KA PERPARUAR.......
Si gjithmone 3she bohen keto...
1-shqiptar
1-american
1-Japonez
Ishin ulur ne 1 klub dhe po diskutonin perth jetes bisnesit etj,kur papritur cohet Japonezi dhe kap oren e dores dhe fillon duke folur,
e shikojne te habitur te 2 usa+alb !!!dhe e pyesin ca je tu bo???
Po flas me gruan ne telefon
pas nja 2 min u cu amerikani dhe filloj duke shtypur ne doren e tij sikur te ishte tastiere !!!
kthehen JAP+ALB dhe e pyesin po ti ca je tu bo !!!!Une po i coj zyres 1 email,
Pas pak castesh ju kthyen JAP+USA po ti ????????
Shqiptari u vu ne siklet dhe po shikonte anej knej hic...dhe 20 sec kur ja plas 1 ""PORDHE""
Te dy sic ishin the JAP+USA po ti??????
Hehe sa i cova gruas 1 FAX...
 

NewYork_SH

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

Kam nje gjeegjeze per ju.Tingellon si pak banale por nuk eshte e tille.

Kur e fut cohet dhe kur e nxjerr e shkunde.. Kush eshte?
 
S

Scorpion

Guest
Re: hot gjeagjeza

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Termometri ??

[/ QUOTE ]

Kete mendova dhe une. /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top