Gezuar dhe per shum vjet Vitin e Ri

Izabela

Primus registratum
Gezuar dhe per shum vjet Vitin e Ri

Uroj tan shkodrant kudo qe jan Gezuar Vitin e Ri, dhe qofte ky vit plot mbarsi dhe shendet per te tan.
GEZUAR
 

emiljo

Primus registratum
Re: Gezuar dhe per shum vjet Vitin e Ri

Ja cfare deshiroj une per Shkodren ne Vitin e Ri:

-te jete me e ndricuar se Viti i Vjeter
-te duhen njerezit me shume me njeri-tjetrin
-te kete me pak hakmarrje gjaku... kam frike te them asnje!
-te kete me pak te papune
-te kete me pak te korruptuar
-te flasim me pak...te punojme me shume
-te punojme per Shkodren, por edhe per Shqiperine, te gjithe...si brenda, ashtu edhe jashte atdheut
-te kete me pak te papune
-Gezuar Vitin e Ri te gjithe shqiptareve kudo qe jane. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

paolo777

Primus registratum
Re: Gezuar dhe per shum vjet Vitin e Ri

A ban edhe na te tjeret qe sjena shkodrane me shkrujte ???? apo ashte vetem per shkoder locen? :confused:
 

djal

Primus registratum
Re: Gezuar dhe per shum vjet Vitin e Ri

Gezuar Vitin 2003 Kjoft Nje Vit Plot Me Harmoni Per Te Gjith Shqiptaret!!!
 

R.HOTI

Primus registratum
Re: Gezuar dhe per shum vjet Vitin e Ri

GEZUAR DHE PACI FAT DHE LUMTURI NE JETEN TUAJ NGA MAN IN BLACK :rockband: :rolleyes: :rolleyes: GEZUAR :rockband: GEZUAR :rockband: GEZUAR :rockband:
 
Top