Pune Fier, ofroj vend pune menaxher drejtues shitjesh

A

admin

Guest
KERKOHET DREJTUES SHITJESH Te kete te pakte nje vit pune ne kete pozicion Te kete patente te klasit B Te kete aftesi te mira komunikuese dhe negociuese Te jete i gatshem te mbuloje zonat Fier Berat Lushnje dhe me orare … Me shume

Continue reading...
 
Top