Edhe durimi ka nje Kufi..

SmS

Forumium praecox
Mqs askush nuk jep pergjigje per keto gjera ne privat nga kopetentet ridetyrohem dhe vij ketu te shpreh problemin tim.. Po mire mer vlla mos duhet te laj gjynofet e gjith chatisteve une apo si eshte puna? nuk e kuptoj keto dy zoterite ne fjale se ku e kan hallin...Madje bej cudi kur akoma shoh kete gunshot/pisi ne acclist dhe vazhdon te bej sikur ja ka kush per borxh dhe po me meshiron...Dibran ende vazhdon te veproje sipas interesave te tije a thua e kan marr chatin me tapi keto dy persona? ceshte kjo list e zeze? ke paskam share paskam ndyre goj une dhe qenkam ne list te zeze sipas pretendinit te dibran qe kam share ne main dhe qenkam fut ne liste te zeze nga sopat dhe vepron ne saj te interesit te tije duke hequr +v
(voice) gje te cilen se ka dhene ai dhe pa ofenduar apo cenuar ndonje dhe kur e pyet perse e hoqe thote je ne liste te zeze? cbehet keshtu Timi Kadafi Darksoul ju referohem Juve keta Aopat e kan marr chatin me tapi dhe veprojne sipas mendjes se tyre apo sipas rregullores se Albnetwork ? Po kadal mer se te gjith kemi nerva dhe durim dhe durimi nje dite sos ka kufije cdo gje...

Tani me gjeni nje ofendim ketu nga ana ime
Screenshot_20180930-070815.png Screenshot_20180930-070822.png

I shkoj tek ndihme zoteris dhe i them shiko se skishte vend per banned

Screenshot_20180930-071608.png Screenshot_20180930-071613.png Screenshot_20180930-071618.png Screenshot_20180930-071624.png
Me acaron qe ne pik te mjesit la lidhje dhe dal tek shqiperia dhe i them:

Screenshot_20180930-071651.png Screenshot_20180930-071657.png
Ketu ben ban dhe me te drejte nuk them gje dhe iki fare futem te nesermen ne chat dhe....

Screenshot_20181001-061511.png Screenshot_20181001-061518.png Screenshot_20181001-061518.png
 

SmS

Forumium praecox
Screenshot_20181001-061533.png Screenshot_20181001-061529.png

Dhe ky tipi serisht ban pa lidhje ndersa mbreme ne main me thote..: Faktikisht po mendohem thote te nxjerr jasht apo jo?

Ore ca shpjegimi me i dhen kesaj dhe pse ky akoma ne acclist kut abuzon me acc ???
 

SmS

Forumium praecox
Ndersa Dibran heq voice me pretendimin je ne liste te zeze ca eshte kjo se nuk e kam degjuar ndonjeher??!!!

Screenshot_20181002-160616.png Screenshot_20181002-160627.png Screenshot_20181002-160632.png Screenshot_20181002-160637.png Screenshot_20181002-160641.png Screenshot_20181002-160646.png
O njerez thirrini kallaballekut se dhe durimi ka nje kufi!!!
 

DarKSouL

Forumium maestatis
Pershendetje,

E lexova ankesen tende me vemendje, gjithashtu dhe ato qe me kishe derguar ne privat dhe operatorit ne fjale (Beni) iu terhoq vemendja per banet karshi teje (Ato bane qe nuk ishin te nevojshme per t'u vendosur)

Per sa i perket pjeses tjeter (ne lidhje me AOp DibraN), dua te te them ty dhe kujdo tjeter qe kerkon te kete VOICE me patjeter:
Ceshtja e VOICE te userave eshte ne deshiren e Operatoreve, pra t'u japin voice atyre userave te cilet e meritojne (nga sjellja e mire qe tregojne userat, etj).
Por edhe nese nuk ke voice, ne asnje rast nuk te bllokohet mundesia per te chatuar ne main si gjithe te tjeret (perfshire dhe ata qe kan voice), kshuqe kjo ska vlere ketu (perfshire dhe personi qe te ka dhene voice ka bere gabim duke e ditur qe je ne Black List)

Po prek pak dhe pjesen e Black List sepse eshte e disata here qe e konstaton faktin pse je ne Black List. Ne Black List futen te gjithe ata usera qe here pas here kane ofenduar userat e tjere apo me keq dhe stafin dhe keta persona futen ne Black List nga SOp-at e #Shqiperia dhe AOp-at thjesht ndjekin rregullat. Se je me nick tjeter ne ate moment s'do te thote qe nuk vlen.
Per t'u hequr nga kjo liste (ti apo kushdo tjeter) duhet ta tregoni me kohen qe keni ndryshuar dhe patjeter qe do t'ju heqim.

Besoj iu pergjigja te gjitha ceshtjeve te tua.

Faleminderit
 

SmS

Forumium praecox
Darksoul ore fi mire e ke qe i ke terheq vertjen aopit ne fjale per baned e pa vend te vendosur por problemi eshte qe ky aop vazhdon dhe kerrcenon ne main sikur ta kishte chatin personal duke thene po mendohem te nxjerr jasht apo jo... persa i perket ceshtjes se blacklist dhe voice pika pare keni ber gabim qe keni vendosur blacklist ne momentin qe vendosni blacklist duhet te me bindni mua me prova dhe fakte te pa kundershtueshme qe dhe une te jem dakort me kete pjese sepse blacklist "mund te me vendosesh dhe ti per inate apo gjera personale" por ne asnje vend ne rregulloren e Albnetwork nuk lexoj qe mund ti shfryesh inatet personale ne acc...me bindni mua me fakte qe kam ofenduar nje user ose nje pjestar te stafit sipas jush dhe nese me jepni vetem nje argument fakt te pa kundershtuesuem ju jap fjalen qe sms se shihni me kurre ne chat..pra i referohem personit qe ka vene blacklist leri inatet personale mos e perdor acc per keto gjera por perdore me vend dhe kur duhet... sa per pjesen e dibran ne kte aspekt qe e thua ti jam dakort me ty dhe me ate por ka dhe menyre komunikini ne main jo te shprehet: sa te jem une ketu sbesoj se do kesh voice..persa i perket voices po deshe te dishe une si kam qejf hic acc neper chate e jo me voicet qe si jap rendesi fare... gjithsesi une ju them vetem qe nuk jam une per te lare gjynahet e chatisteve tjete kalofshit bukur dhe mblidhni mend e kokes sepse chati eshte i te gjitheve mos e privatizoni chatin se jemi ne pa jeni ju... ciao!
 
Top