dua qe kerkesa ime te meret parasysh te me pranoni si pjestar i stafit me respekt aldo

MeKaNiKu

Forumium maestatis
me paster se kaq ske ku me gjet hallall vlla ja ke thy brinjet ktyne :p
skan llafe me te thene tani ja ke mbyll gojen :-D
loth trut kot me kto se ashtu sic ke shkrujt ashtu do ngeli kerkesa jote
 

dj_aligator

Primus registratum
ti na demoralizove fare tani un do kembgul qe kerkesa ime te meret parasysh nga pjestaret e stafit te ketij forumi ju bej thirje te rishikohet dhe njeher kjo kerkes
 
Top