Dashuria e lindur ne chat

never

Forumium maestatis
Re: Dashuria e lindur ne chat

dashurija ne cat per mua eshte e drejte.cati eshte nje menyre njohjeje por ne shqipetaret si pak te trash qe jemi pa ofenduar njeri,nuk mund ti ndajm dote gjerat ne thjesht si shqipetare periqemi te ndryshojme rralitetein sepse nuk mund ta pranojm dote.nuk do te bjere gjithmone shi per te dashuruarit e catit.rrespekte
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Gjate gjithe ketyne oreve qe s'isha online kam mendu per ty...Po me tradheton?

[/ QUOTE ]

/pf/images/graemlins/smile.gif

che carina che thei... ath un thte harova, po thkitha mundthi mram...

pastaj pse me pyt nese te tradhtova...? un do e quaj eksperienc e jo tradhti

kshuqe t'keshilloj dhe ty qe sa me shum eksperienc t'bosh aq me mir do shkoj jeta n'martes me ate burrin qe do t'gjej unaa /pf/images/graemlins/winkwink.gif

thi t'kam maj naqe...?
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Me ke mendu edhe ti mu?
Po s'jane tane burrat si ti mar!
Tesh a po ma gjen ti mu nje burre apo po me sfidon per me u dashuru me ty?

Une e du burrin te virgjer!
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

si fillim e lam qe do u dashuroje me mu...

po mi te virgjer do ta gjej... llaf esht ky

do ta gjej dhe puntor per Shpi, qe te mbaj grun (ty) n'shpi te talli culon /pf/images/graemlins/smile.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

mbrema /pf/images/graemlins/grin.gif

na kenaqet me muhabet /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Dashuria e lindur ne chat

Na fal se muhabeti jone Arco nuk asht ne naltsine e duhun!
C'ma ke ate foto gay aty?

Puntor gjeje se me duhen leke me i ble teshat firmato!
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

çte te fali Arco ty...? he se esht djal i vaçinuar dhe ai

po ktu ka nje problem... Arco esht Gay e ktu jemi ne tem Shkodre... ku moderatoret i kançelojn shkrimet /pf/images/graemlins/laugh.gif

do nderhysh ti si garante qe te mos e preki njeri /pf/images/graemlins/laugh.gif

e fillojm muhabetin ton pastaj...
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

Vintage... ke noi gjo te bukur me m'thon mi

na hap i muhabet... se u shklyva per tema po spo shof asigjo interesante
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

jo ai qe ke mes komve Arco... almeno spero /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

noto Gencin e nxorri ne drite vintage dhe e pyeta kush eshte

c'lidhje ka me kte timin /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

po se Genci i thojn dhe atit tatit Arco e ktit temit... me raste kuptohet
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

varet si e pagezon i zoti /pf/images/graemlins/grin.gif

un kete timin e kam lene pa emer /pf/images/graemlins/laugh.gif

mqse ra fjala ma gjeni 1 emer te bukur /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

nuk i pershtatet se eshte rritur tani /pf/images/graemlins/laugh.gif

ndonje ide tjeter??? /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

puo starci /pf/images/graemlins/laugh.gif

il cavaliere adormentato /pf/images/graemlins/lol.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

hahahahahahaha

e pse adormentato... a propozito /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Dashuria e lindur ne chat

perché è da parechio che sta mosco /pf/images/graemlins/lol.gif

no scherzo /pf/images/graemlins/laugh.gif

è stata la prima cosa che m'è passata per la testa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top